Horoskop: Přečtěte si, co pro vás přichystaly hvězdy. Budete překvapeni, co vše se vám naskytne

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte následujícím horoskopu.

BERAN

Nepřehánějte to s všeodpouštějící láskou, mohli byste tím výrazně oslabit váš organismus. Zařiďte si to tak, abyste se zbytečně nevyčerpali ani fyzicky, ani psychicky. Také na silnicích vás nečeká nic pohodového, nasnadě jsou zádrhele a rozmíšky i u domácího krbu. Neprojevujte se moc radikálně, nemuselo by se vám to vyplatit. Své představy o budoucím životě si proto raději nechte ještě pro sebe, stejně nakonec dojdete k tomu, že domácí zázemí není tak úplně špatné. Ono se po světě chodí lépe, když se máte kam vrátit.

BÝK

Svou neomaleností byste mohli ranit ty, které máte nejraději. Odpočiňte si trochu od práce a užijte si všechno, co jste v tomto roce vytvořili. Můžete se pustit do něčeho, na co jste zatím neměli odvahu. Domácí povinnosti delegujte na potomky či partnera, ať nemáte pocit, že po práci vám začíná další šichta doma. O víkendu vyrazte na nákupy a nezapomeňte ani na příjemné popovídání s kamarády. I v lásce prožijete hezké okamžiky, které vám dodají energii, sílu a elán do dalších dní.

BLÍŽENCI

Zdraví má člověk jenom jedno, proto mu tento týden věnujte větší pozornost. Jestliže máte problémy s krevním tlakem, šlápněte na brzdu. Cítíte se sice jistě, když podáváte ty nejlepší výkony, ale musíte myslet i na své zdraví. V lásce žádná velká vstřícnost nebude. Smiřte se s tím, co máte doma. Možná to není výhra v loterii, ale nikdo není dokonalý, tak dokonalost nechtějte ani po svém partnerovi.

RAK

V přátelství se chováte zrale a zodpovědně. Navazujete nové kontakty, dny jsou nakloněny k velkorysému životnímu stylu. Zároveň ale nemůžete očekávat, že vás vaši přátelé či partner budou každý den ujišťovat, jak si vás váží. Buďte k nim tolerantní, stejně jako jsou oni k vám. Proto svému partnerovi nevyhrožujte rozchodem. Jednou by vás mohl vzít vážně a mohl by odejít on.

LEV

Konec týdne bude jako stvořený k něžným projevům lásky, k novým milostným spojením a také k radostem s potomky. Po zdravotní stránce to bude pro váš srdeční oběh náročnější, proto to tedy nepřehánějte s fyzickou námahou. Konec týdne by se vám mohlo dařit kariérně. Zbystřete pozornost a ohlídejte si každou příležitost. Jinou už byste nemuseli dostat.

PANNA

V lásce si nehrajte na detektivy, červ pochybnosti a mylná domněnka by vás mohly dohnat k něčemu nepodloženému. V citech budete mít pořádný zmatek, dejte se nějak dohromady, jinak uděláte nějakou botu. Pátrat ale nebudete jen v lásce, ale i v dalších aktivitách. Ne všechny by ale mohly přinést příjemné zjištění. Díky tomu bude vaše mysl pořádně roztěkaná, proto běžte přebytečnou energii vyplavit nějakou fyzickou aktivitou.

VÁHY

Naslouchejte své intuici, mohla by vám pomoct vyřešit něco, nad čím vám zůstává rozum stát. Vezměte poté iniciativu do svých rukou, protože hvězdy vám jsou nakloněny a pomohou vám vyřešit velmi podstatné věci. Mnozí také nezávazně potkají někoho, kdo by jim mohl přinést novou lásku. V práci to bude pořádně náročné. Jak by řekli meteorologové: bude deštivo a větrno.

ŠTÍR

Je potřeba najít hranice, kam až chcete vaše okolí pustit. City by se neměly podřizovat rozumu, ale i přesto hledáte místo, jak si ve společnosti, ve které nyní jste, najít to bezpečné místo. Není tedy vyloučeno, že možná budete muset změnit svůj životní styl. Začne se projevovat váš zájem o domov, o tradice a rodinu. Čeká vás ale složité rozhodnutí. Proto se zastavte a postavte si do popředí všechny priority. Teprve pak si řekněte, co je pro vás nejvýhodnější.

STŘELEC

Jestliže někdo z vašich blízkých bude tento týden jednat nerozvážně, nemějte mu to za zlé. Uvědomte si slabosti člověka a eventuálně se mu snažte co nejlépe poradit nebo doporučit někoho, kdo mu na jeho otázky odpoví. Vy osobně se zaměřte na uplatněních svých ideálů v rámci společnosti. Uvidíte, že budete překvapeni, jak dobře se vám je podaří aplikovat.

KOZOROH

Jste připraveni, že svou pravdu, kterou považujete za jedinou, budete bránit stůj co stůj až do konce. A je jedno, jak moc se někdo snaží vás přesvědčit o opaku. V poslední době také měníte svůj životní styl, který začíná mít dobrý vliv i na vaši rodinu. V posledních dnech vás stále častěji přepadá myšlenka na cestování. Je tedy pravděpodobné, že z ničeho nic se rozhodnete někam odjet.

VODNÁŘ

V zásadě jste schopni tento týden porozumět událostem, které se týkají hlavně vašich potomků. Nebude proto potřeba zbytečných slov a vysvětlování. V tom, co teď řešíte se svými dětmi, je jistá souvislost s tím, co jste v jejich věku prožívali vy. Své myšlenky zaměřte na nové projekty v práci. V lásce budete silní a rozhodní. Nesmazatelně se zapíšete svým konáním do paměti toho, koho milujete.

RYBY

V lásce zrovna prožíváte klidné období, za což jste velmi rádi. Jestliže chcete prožívat takové chvilky i dál, neprovokujte okolí kontroverzními názory a nestoupejte si příliš na špičky. Ostatní byste akorát otrávili. Sportu se tento týden raději vyhýbejte stejně jako další fyzické námaze. Zvláště ti, kdo mají problémy s křečovými žílami, by raději měli vynechat procházky nebo dlouhé postávání.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články