Horoskop: Někoho čeká láska na jednu noc, další přijde k penězům. Obzvlášť k jednomu znamení bude Jupiter nakloněn

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 10. do 16. května.

BERAN

Před sebou máte jeden z nejdůležitější týdnů roku, co se týče vydělávání peněz. Když budete šikovní, odstartujete akci, která zabezpečí nejen vás, ale i další generace. Abyste si pořádně namastili kapsu, pomůže vám nejen novoluní v Býku, ale i Jupiter, který 13. května vstoupí do vašeho sektoru intuice a začne fungovat jako váš opatrovatel. Ochrání vás před nečestnými lidmi, kteří by na vás chtěli zbohatnout.

BÝK

Doma i v práci se zaměřte na to, před čím se delší dobu skrýváte. S pomocí Jupitera budete flexibilní, inovativní a druhým skoro uvidíte do hlavy. Díky tomu se budete skvěle orientovat v každé situaci a všechny akce a porady dopadnou mnohem lépe, než si myslíte. Oproti minulému týdnu budete mnohem zábavnější a postaráte se o legraci doma i v práci. Zorganizujte setkání, kde nebude chybět dobré jídlo a pití.

BLÍŽENCI

V horoskopu jste sice symbolem pohybu, ale tentokrát budete cítit námahu i únavu. Nezapomínejte na relaxaci. Ve formě budete v druhé polovině týdne a energie vám přijde vhod. Vládu nad vaším sektorem práce převezme Jupiter a začne se blýskat na lepší časy. Popularita se dá očekávat u umělců nebo veřejně činných lidí. Stěžovat si nebudou ani podnikatelé.

RAK

Obnovíte stará přátelství, a jestliže podnikáte, některé kontakty se budou velmi hodit i v práci. Od 13. května pro vás bude velmi důležitá svoboda vyjadřování. Začnete být velmi upřímní, ale určitě to ničemu neuškodí. Konečně si něco vyříkáte s lidmi, se kterými to máte z minulosti nedořešené. Možná se rozhodnete vyrazit za hranice země nebo začít studovat. V každém případě budete dělat něco, co vám zajistí skvělou budoucnost.

LEV

Bude se rozhodovat o vaší kariéře, tím pádem i o finanční stabilitě. Proto se snažte nadřízeným vyjít vstříc a kvůli zvýšení platu zůstat v práci i delší dobu. Jinak vás v hierarchii firmy přeskočí někdo méně zkušený a zdatný, ale bude ve správný okamžik na správném místě. Ve druhé polovině týdne budete pořádně zamilovaní. Pokud jste zadaní, čeká vás mystická noc. Jestliže jste single, buďte opatrní a moc neriskujte. Láska na jednu noc by totiž nemusela vůbec dopadnout dobře.

PANNA

Jestliže v nějakých věcech na rozdíl od kolegů pokulháváte, tohle období je ideální k tomu, abyste načerpali nové znalosti a dovednosti. Doplňte si vzdělání nebo se přihlaste k patřičným zkouškám. Trpělivost vám chybět nebude, a pokud se do něčeho pustíte, všechno dotáhnete do konce. V druhé polovině týdne se zaměřte na nevyřešené spory. S pomocí Jupitera si dokážete uklidnit všechny jedince, ale také vyřešit každý konflikt.

VÁHY

Všechno se vyjasní hlavně ve finanční situaci. Sice se bude jednat o banality, ale nemusíte se z těchto věcí hroutit. Hned je ale vyřešte. Zaměstnance čeká neobvyklý víkend, hvězdy naznačují v budoucnu nějakou firemní akci, jako třeba wellness nebo pobyt na horách. S kolegy si užijete legraci a díky tomu se kolektiv po dlouhé pauze na home office zase stmelí.

ŠTÍR

Odstartujete novou kapitolu v mezilidských či obchodních vztazích a zbavíte se lidí, kteří vám jen škodili a brali vám veškerou energii. Obnovíte smlouvy s lidmi, kteří vás v minulosti podporovali a zapomenete na jedince, kteří by vás klidně hodili přes palubu. Jestliže jste kreativní osobností, zpozorněte. Jupiter má pro vás skvělé období, protože vám dovolí zpeněžit váš talent a um.

STŘELEC

Pokud jste po nemoci nebo si stěžujete na jarní únavu, opět se dostanete do formy. Nezaměstnaní získají práci a ti, kdo plánují změnu profese, konečně najdou uplatnění podle svých představ, takže dají výpověď v dosavadní práci. Pokud jste velká rodina a byt je pro vás už malý, tak se začnete o víkendu dívat po novém bydlení. Nespokojenost s nedostatkem místa totiž už bude sílit, a navíc je velmi pravděpodobné, že si k sobě vezmete seniory.

KOZOROH

Mnohem více času budete věnovat koníčkům a zálibám, které vám přináší zábavu a odreagování, a je dokonce možné, že nějakým parádním vtipem pobavíte i okolí. Ve vztahu vás čeká romantická atmosféra, a pokud jste single, ke konci týdne budete randit o sto šest. O víkendu se dejte do řeči s lidmi, kteří si myslí, že musí být za každou cenu nejchytřejší. Rychle je dokážete zmást a vzít jim řeč.

VODNÁŘ

Budete velmi zruční a činorodí a pohodlí rodiny pro vás bude prioritou. Pokud potřebujete něco opravit nebo sestavit kus nábytku, zvládnete to levou zadní a za výsledek by se nemusel stydět ani profesionál. Když budete chtít něco nového, klidně si to kupte. Díky Jupiteru je jasné, že začíná velmi dobré období a následujících několik měsíců budete mít mnohem vyšší měsíční příjem.

RYBY

Urovnáte spory se sourozenci, nebo se začnete chovat odměřeně k sousedům, kteří neúměrně prosazují své zájmy na úkor těch vašich. Nejdůležitější věc vás čeká v druhé polovině týdne. Do vašeho znamení vstoupí Jupiter, planeta optimismu a štěstí. Váš život začne být veselejší a bezproblémovější, ale kontrolujte si svou váhu. To platí hlavně pro ty, kteří se narodili okolo 20. února. Začne vám velmi chutnat a nebudete se chtít hlídat, přiberete hlavně na stehnech a bocích.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články