Horoskop na tento týden: Štíři budou ostatním číst myšlenky, Kozorozi si začnou užívat života. A co stane vám?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v horoskopu na týden od 21. do 27. června.

BERAN

Uvědomte si, že peníze na život si nějak vydělat musíte a nepodléhejte náladě lidí, kteří na všechno kašlou a nemyslí na budoucnost. Oproti nim byste neukázněností a prosazováním svobody za každou cenu mohli přijít o něco, na čem už několik let pracujete. Proto je pro vás důležitá relaxace, užívejte si hlavně chvilky u vody. Voda zchladí vaši horkou hlavu, zklidní psychiku a nabije vás pozitivní energií.

BÝK

To, co vám řeknou kolegové nebo šéfové, vás naštve, ale jen proto, že budete v pokušení ignorovat autority. Překonejte potřebu prásknout šéfovi dveřmi od kanceláře, budete mít takovou sílu, že byste mohli hledat opraváře. I když se budete snažit, může vám říct, abyste si sbalili věci a už nechodili. Zaměřte se na přátele. Někteří si totiž začnou jít po krku a vy byste je mohli držet od sebe, aby se nepohádali na ostří nože.

BLÍŽENCI

Buďte odvážní a vzmužte se, hlavně tehdy, pokud jste se spletli. Budete totiž zakopávat o svoje vlastní omyly z minulosti, navíc se provalí, v jaké oblasti vzdělání máte mezery. Na učení ale nikdy není pozdě, takže pro vás bude hračka na doplnění znalostí v oblastech, ve kterých tápete.

RAK

Buď se budete loučit s nějakým z letitých přátel nebo s věcí, kterou jste používali dennodenně roky. Je jasné, že se opotřebováním rozpadla. Na jiné myšlenky přijdete během hovorů o politice, náboženství či jiných kulturách. Do diskuze vždycky hodíte něco, co se bez dostatečných znalostí bude jevit jako nepravda. To ale není pravda a vás jen pobaví, že to ostatní neznají.

LEV

Snažte se najít rovnováhu mezi prací a osobním životem. Jinak se do vašeho partnerského vztahu vloudí krize, která by na konci roku mohla vyvrcholit rozchodem. Jestliže něco sdílíte s další osobou, například majetek, dům či firmu, měli byste se stát výhradním vlastníkem vy. Jinak si dotyčná osoba majetek přivlastní, a vás tak budou čekat nepříjemné soudní komplikace, abyste ho dostali zpátky.

PANNA

V práci zapomeňte na vstřícnost a nedělejte nic, za co vás neplatí. Jinak si na sebe ušijete bič. Hrozí totiž, že by se z dočasného, ale náročného záskoku stala každodenní povinnost. Museli byste zrušit dovolenou a pracovat tak dlouho, dokud by vás nezastavilo fyzické i psychické vyčerpání. Dobrá zpráva se rýsuje pro ty, kdo řeší jakékoliv právní záležitosti. Protistrana odstoupí či nabídne mimosoudní vyrovnání.

VÁHY

Pokud o sobě pochybujete, dejte si ledovou sprchu. Je to jen váš dojem, ale týká se všech rovin života, včetně sportu či tvůrčích aktivit. Neporovnávejte se s ostatními, protože uvidíte chyby, které nemáte, a naopak ostatní budete vnímat jako mistry světa, přitom na vás nemají. Drobná nevolnost vás nasměruje k tomu, že se začnete zajímat o léčivé rostliny a bylinky. Je možné, že bylinkářství se pro vás stane v budoucnu druhou prací nebo hobby.

ŠTÍR

Zapomeňte na hádky se členy rodiny či s rodiči vaší drahé polovičky. Dopadlo by to příšerně, protože byste se přestali stýkat a situace by se napravila až okolo Vánoc. Naštěstí tento týden se perfektně vcítíte do pocitů ostatních, skoro jim budete číst myšlenky a podle toho reagovat. Bez hádek diplomaticky vyřešíte každý problém, který nad vámi dlouho visí jako Damoklův meč.

STŘELEC

Nejdůležitější pro vás bude tělesná i duševní pohoda. Tak se nebavte s lidmi, kteří vás hned vytočí a nenechte se rušit při odpočinku. Dejte přednost svým potřebám, spoléhejte jen sami na sebe a díky tomu prožijete relativně klidný týden. V opačném případě budete jen poletovat a řešit věci, které se vás ani netýkají. Večer budete tak unaveni, že nebudete moct usnout. To vás otupí ještě víc a málem si ublížíte.

KOZOROH

Pokud dost vyděláváte a jste materialisté, najednou se to změní. Uvidíte, že jste si ze života udělali zlatou klec, která je tak těsná, že nemůžete roztáhnout křídla a dělat to, po čem toužíte vy sami. Toto zjištění s vámi velmi otřese, takže radikálně všechno změníte, osvobodíte se z vlastního zajetí a začnete si užívat život na plné pecky.

VODNÁŘ

Zaskočí vás změny, na které nebudete tak rychle připraveni, a navíc se situaci budete muset přizpůsobit z minuty na minutu. Kvůli tomu se rychle rozčílíte, ale vyvztekejte se venku a domů se vraťte v klidu. Jinak budete na své okolí velmi jízliví a z rodinné pohody uděláte kůlničku na dříví. Zaměřte se proto na vydělávání peněz. Jupiter vám odhalí zdroj příjmů, který ostatní přehlédli, protože se jim zdál nedůležitý.

RYBY

Nebude to jednoduché, ale každého pozorně vyslechněte. Přitahovat totiž budete všechny, kteří hledají vrbu nebo zpovědníka. Této role se zhostíte na výbornou a vystresovaného jedince dokážete uklidnit. Budete si počínat spíše jako duchovní léčitelé a ověříte si, že vaše slova mají váhu. Buďte velmi pozorní tam, kde chodíte či jezdíte každý den. Mohli byste se zranit a skončit dokonce v nemocnici.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články