Horoskop na tento týden: Víme, která znamení čekají dny radosti a komu hrozí zadlužení. Zjistěte, co čeká vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Koho čeká samá radost, komu se stabilizuje finanční situace a kdo má štěstí na své straně? Jaké znamení by se teď mělo pustit do náročnějších úkolů a kteří jedinci by měli využít každou příležitost na maximum? To vše a více se dozvíte v horoskopu na tento týden 22.–28. 3. 2021.

BERAN

Máte před sebou skvělé dny, během kterých vám nebude chybět kuráž a odvaha vyřešit všechny věci z minulosti, jež dříve nešly. Díky skvělým komunikačním schopnostem získáte na svou stranu hodně můžu, kteří vám ochotně rádi pomohou v jakékoliv nesnázi.

BÝK

Budete mít z práce obrovskou radost, ale nejen z ní, šťastní budete i v osobním životě. Ve všech oblastech, do kterých se pustíte, sklidíte úspěch a probudí se ve vás spoustu radostí a štěstí z vykonané práce. Realizujte, zařizujte, usmívejte se, máte důvod.

BLÍŽENCI

Hned na začátku týdne si pohlídejte všechny důležité dokumenty, faktury a termíny splatnosti. Mohli byste totiž nechtěně přehlédnout důležitou informaci a přidělat si zbytečné starosti. Užívejte si radosti každý den, protože na vás čeká velké štěstí.

RAK

Máte skvělou příležitost sloučit dvě naprosto odlišné protiklady, ať už v práci nebo v osobním životě. Důležitá je vaše důvěra a chuť dotáhnout všechno do zdárného konce, který pro vás znamená velmi úspěšný začátek skvělého kariérního života. Plánujte, důvěřujte a konejte, štěstí je na vaší straně.

LEV

Od pondělí do neděle vás provází mírná a láskyplná energie. Jestli existuje nějaký problém, který vás trápí a týká se hádek s rodinou nebo s partnerem, s láskou a klidem se všechno vyřeší. Nic neodkládejte, pusťte se do toho. Uleví se vám i vašemu okolí.

PANNA

Obezřetnost je nutná hlavně v oblasti peněz, protože rozhodně není dobré si od někoho půjčit peníze a zadlužit se. Mohli byste totiž podlehnout iluzi a od někoho se nechat napálit, ale to by vám moc štěstí opravdu nepřineslo. Celkově ale jinak prožijete týden radosti, hlavně v lásce.

VÁHY

Vaše skvělé nápady a dobrý úsudek vám zajistí pohodu nejen v práci, ale také v osobním životě. Pokud své místo teprve hledáte, i vy budete mít štěstí. Využijte každou příležitost na maximum. Protože můžete očekávat zlepšení finanční situace, ale také štěstí, po kterém tolik toužíte.

ŠTÍR

Pokud vás trápí finanční potíže, vydržte. Nic netrvá věčně, ale hlavně si dávejte pozor na to, ať nesklouznete do dluhové pasti. Půjčka by vám hodně zkomplikovala život. Čeká vás zlepšení, ale je potřeba se vyvarovat unáhlených činů. Jinak se celkově můžete těšit na klidné a harmonické dny.

STŘELEC

Skvělé nápady, úspěšná realizace, nadšení a radost ze života. Tak přesně takové jsou nyní vaše dny. Důležité je nezaleknout se síly, která se ve vás probouzí. S nadšením se pustíte do náročných úkolů. Budete šťastni a nadšení. Nezapomínejte ale, že všechno je o vašem postoji a o tom, jak si to nastavíte.

KOZOROH

Po dlouhé době se vysvětlí situace, se kterou jste si dlouho nevěděli rady. Bravurně a hladce všechno dořešíte, zharmonizujete a s úsměvem vykročíte vstříc novým zážitkům. Stejně dobře se budou cítit i vaši nejbližší a kolegové.

VODNÁŘ

Na obzoru se rýsuje nová a skvělá pracovní příležitost, což se týká všech, kteří práci hledají už dlouhou dobu. Radostné dny a humor osvěží dny nejen vám, ale i život ostatních. Bude to, jako když se nadechnete čerstvého vzduchu a nebudete si všímat negativních věcí. Budete šťastní, to je jasné.

RYBY

Nejlépe uděláte, když radikální změny i důležitá rozhodnutí odložíte na později. Teď není moc vhodná doba cokoliv řešit. Nenechte se zmást nečinností a určitou stagnací. Někdy je dobré nechat život jen tak plynout a dovolit mu, ať se o všechno postará sám. Rozhodně si užijete krásné první dny.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články