Horoskop: Expertka na numerologii ví, jaký bude rok 2022. Můžete si to lehce spočítat sami

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
Zdroj: Shutterstock

Numerologie a s ní spojená astrologie a horoskopy, to jsou témata, která se řešila hlavně na konci loňského roku. Mnoho z nás totiž zajímá, jaký bude celý následující rok ve všech životních oblastech.

Numerologie nám v tomto ohledu velmi pomůže. Expertka na tuto oblast Francesca Oddie předpověděla, jaký bude rok 2022. Prozradila, že se bude točit především kolem vztahů a také úspěchů, a to nejen v pracovní rovině. V roce 2022 bychom měli dosáhnout životní rovnováhy.

Numerologie nabízí několik možností, jak prožít nový rok

Numerologie, to nejsou pouze čísla, ale také s její pomocí můžete dosáhnout i duchovní roviny, kterou ve svém životě možná postrádáte. Praxe ohledně numerologie vypovídá o vztahu mezi čísly a událostmi, které se už staly, ale také těmi budoucími.

Společně s lidskými pocity se pak čísla mohou projevit nejen v našich myšlenkách, ale také ve slovech nebo jménech lidí, se kterými se potkáme. Každý rok si tak můžete přečíst, co vás v daném roce čeká a jak můžete svému osudu pomoci.

Jestli vás tedy zajímá, jaký bude následující rok, můžete si to s pomocí expertky na numerologii sami spočítat. Není to nic složitého, přeci jen čísla jsou zase jen čísla. Numerologie nabízí hned několik variant, jak zjistit, co vás čeká v roce 2022.

Podle numerologie se budou řešit hlavně vztahy

Expertka Franceska nabízí možnost, jak zjistit, co vás čeká a nemine. Stačí přitom udělat jednoduchý součet. Spočítejte jednotlivé číslice kalendářní roku – pro ten letošní to znamená 2+0+2+2. Vyjde vám číslo šest, což znamená, že pro rok 2022 je významné právě toto číslo.

Pokud by vám vyšlo dvojciferné číslo, musíte ještě sečíst výsledné dvě číslice, abyste se dostali na jednociferné. Podle těchto výsledků pak můžete zjistit, jaká témata se budou v roce 2022 řešit nejčastěji. Podle numeroložky to bude především o harmonizaci našich životů, jak uvedla pro server express.co.uk.

V roce 2022 budete mít možnost zlepšit svou životní situaci, a to nejen tím, že zjistíte, jak vydělávat více peněz, ale také budete mít šanci vylepšit si zdraví. Mezi vaše předsevzetí pak možná patří také utužení rodinných vztahů nebo napravení křivd – v tomto roce budete mít šanci všechno změnit.

Harmonizace vztahů a celkového života bude velkým tématem právě v roce 2022. Domácí ekonomika se bude zlepšovat a ruku v ruce s tím půjde také zlepšení našich životů.

Podle čísel a hvězd nás čeká mnohem lepší rok, než byl ten předchozí. Bude to ale záležet nejen na numerologii, ale také nás samotných.

Zdroj: Express.co.uk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články