Horoskop: Berani budou trávit více času s rodinou, Štíři objeví něco nečekaného. A co zažijete vy?

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
horoskop
Zdroj: Shutterstock

Co si pro vaše znamení přichystaly hvězdy na následujících sedm dní? Kdo se bude hádat s partnerem, kdo bude mít energie na rozdávání a kdo si najde novou lásku? To se dozvíte v následujícím horoskopu.

BERAN

Buď odhalíte nějaké rodinné tajemství, které sahá hluboko do historie, nebo zjistíte nové informace, které se vztahují k vašim rodičům. V každém případě začnete být mnohem hrdější na své kořeny. Na druhou polovinu týdne si neplánujte fyzicky náročné aktivity, které vyžadují přemýšlení nebo soustředění na detaily. Váš sektor spánku a snů bude okupován, takže mozek bude zatemněn jakousi mlhou a budete schopni spát i s otevřenýma očima.

BÝK

Mnohem více času budete trávit s nejbližšími příbuznými, možná vás spojí stejný koníček. Omezte ale velké nákupy, stejnou věc seženete za tři týdny mnohem levněji. Ve druhé polovině týdne veřejně zostudíte člověka, na kterého máte spadeno už hodně dlouho, protože něco tvrdí, ale nechová se tak.

BLÍŽENCI

Když máte podezření na to, že vás někdo tlačí do akce, která je na hraně zákona, tak nic nedělejte, nešpiňte si ruce. Brzy se všechno provalí a hvězdy naznačují, že byste to hodně odskákali. Na druhou stranu se může stát, že bez boje vyhrajete výběrové řízení či získáte vyšší pozici. Buďte ve střehu a kontrolujte všechny zprávy.

RAK

S podporou Marsu ve svém znamení vyhrajete každou intelektuální diskuzi, aniž byste museli mluvit nahlas. Moudrostí a laskavostí odzbrojíte i jedince, kteří se v hádkách vyžívají. Jestliže vás dlouhodobě něco bolí, ale vy na to kašlete, tak je možné, že nyní skončíte v nemocnici. Sice to bude za pět minut dvanáct, ale dopadne to dobře.

LEV

Dobrá zpráva je, že splatíte nějaký dluh, který vás už dlouho trápil. Možností je mnoho, každopádně se osvobodíte od finančního dluhu. Ve druhé polovině týdne přehodnotíte svoji činnost v některých zájmových či politických klubech či sdruženích. Během diskuzí s ostatními členy totiž zjistíte, že vaše názory a životní cíle se natolik rozcházejí, že už si nemáte, co říct.

PANNA

Když zjistíte sebemenší bezpráví, okamžitě se postavíte na stranu toho slabšího, což se bude velmi hodit vašim přátelům. Zachráníte je před pořádným trapasem. Pokud jste v minulosti obdrželi nějaké stanovisko, které se týká práce či povýšení, opět pošlete žádost. Tentokrát uspějete. Jestliže jste vedoucí týmu, retrográdní Merkur vám řekne, kdo stojí za to, aby byl ve vašem týmu, a kdo naopak ne.

VÁHY

Buďte ve střehu, což platí hlavně pro jedince na volné noze. Někdo se totiž chce vzdát pozice, po které dlouho toužíte. Když zareagujete bleskově, máte to v kapse. Pokud jste se v minulosti vyjadřovali k politice či k veřejnému dění, snažte se nyní být neviditelní. Ověřená fakta zcela vyvrátí váš názor a vaši oponenti budou číhat, aby vám to vmetli do tváře. Tím by vás bohužel pořádně znemožnili.

ŠTÍR

Pokud sháníte dům či pozemek, najdete nemovitost jako ze snů. Možná se ale budete muset vzdát nějakého koníčku nebo volnočasové aktivity. Buď se prodraží její provozování, nebo se objeví nějaký dluh, na který jste zapomněli. Existuje ale i možnost, že vy nebo váš partner přijdete o nějaký zdroj peněz z cizích zdrojů, například kompenzační bonus či něco takového.

STŘELEC

Pokud vás něco omezovalo nebo rušilo, třeba hluční sousedé či rekonstrukce, konečně budete mít klid. Pár lidem budete muset připomenout ustanovení smlouvy, která se postupem rozvolnila, až jste z toho byli neustále ve stresu. Už nebudete potichu, což je dobře. Dokážete mluvit tak nahlas, že ostatní budou překvapeni a uvědomí si své povinnosti.

KOZOROH

Trpělivostí se obrňte hlavně v práci nebo u lékaře, pokud potřebujete jít na nějaké vyšetření. Hlavně se nenechte rozhodit protichůdnými zprávami. Správné informace k vám totiž dorazí oklikou. Pokud začnete mít pocit, že jste během diskuzí vyčerpaní, určitě to nepodceňujte. Planety vám umožní zjistit, kteří lidé na vás působí jako lidští upíři. Od těch se v budoucnu držte určitě dál.

VODNÁŘ

Na začátku týdne se v myšlenkách nejednou vrátíte do minulosti. Potkáte totiž hned několik bývalých lásek. Lze předpokládat, že jestliže jste single, znova se zamilujete. Zadaní se zase utvrdí v tom, že je jejich volba správná. V polovině týdne začnete být posedlí svým zdravím. Možná se z vás stanou vegetariáni nebo začnete více cvičit.

RYBY

Jestliže žijete v cizině nebo daleko od místa, kde jsou vaše kořeny, výrazně se vám po domově zasteskne. Hlavně pokud jste se narodili v polovině března, začnete uvažovat o tom, že se vrátíte domů. Mnohem více ale budete v kontaktu se svými kamarády či příbuznými a uděláte za minulostí tlustou čáru, jestliže jste se s někým z rodiny pohádali. Přímo magnetickou přitažlivostí budete vyzařovat, pokud jste single. Vášnivý románek možná bude mít i pokračování.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články