Co se může pokazit v ráji? Kim Kardashian zasadila svému muži krutou ránu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Kim K
Kim K

Ikonický pár, který tvoří Kanye West a Kim Kardashian West vždy představoval ideál manželství. Společně mají čtyři děti, majetek, o kterém si mnozí mohou nechat jen zdát, a také záviděníhodný úspěch a slávu. Teď se ale něco pokazilo a Kim se rozhodla udělat rázný krok.

Krize ve vztahu

Kim pochází z velké rodiny. Všechny její sestry Khloé, Kendall, Kylie i Kourtney mají mnohem bouřlivější vztahy a milostný život.

Ona sama byla ve svém manželství spokojená, avšak nyní, když byla dlouze řešena krize spojená s koronavirem, se vše otočilo.

Snaží se vše zachránit

Kim a Kanye právě oslavili šesté výročí svatby, když přišla tato neočekávaná novinka. Oba dva hned uvedli situaci na pravou míru a všechny kolem sebe ujistili, že se nejedná o rozchod ani rozpad rodiny.

Kim si jen podle svých slov všimla, že je doma situace na bodu mrazu, a rozhodla se, že bude jednat a vše dá zase do pořádku.

Na nějaký čas se s mužem odloučí a dají si od vztahu krátkou pauzu. Poté se k sobě plánují vrátit a věří, že bude vše v pořádku.

Nebyli zvyklí spolu trávit tolik času

Hvězdný pár má úplně stejné problémy jako všichni ostatní. Kim i Kanye byli zvyklí trávit volné chvíle po svém, ale jelikož teď bylo vše zavřené a pohyb osob venku se omezil, museli trávit více času spolu.

Právě to způsobilo v domácnosti ponorku, kterou se teď manželé snaží usilovně řešit. Oba se snaží dát manželství dohromady, ale uvědomují si, že bez odloučení to nepůjde.

Raději v soukromí

Na svých sociálních sítích nedává nic znát. Vyjadřuje se ke kauze útoku na George Floyda a osobní život raději vynechává. I když sestry vždy rády sdílí okamžiky ze svého života ve vlastním seriálu KUWTK, o problému Kimina manželství se zatím zmiňuje jen její okolí.

Autor: Eva Marešová


Související články