Chystáte se na silvestrovský večírek? Poradíme, jak zazářit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Silvestrovska party
Zdroj: Shutterstock

Chcete být letos na silvestra mezi přáteli za hvězdu? Především ženy chtějí vypadat dobře, zapůsobit na své okolí, zároveň si ale večírek co nejvíce užít. Elegantní, ale nepohodlné oblečení tak nepřipadá v úvahu. Poradíme vám, co si obléknout, abyste zazářili.

Pravděpodobně se vám během párty stane, že skončíte s vánoční čepičkou na hlavě nebo barevnými třásněmi kolem krku. Přesto byste ale na akci měli dorazit vhodně oblečení, tedy tak, abyste nikoho nepohoršili a zároveň měli dostatečně pohodlné oblečení a mohli se bavit.

Pánové v košili nebo v černém

Oslava příchodu nového roku by se měla řadit ke svátečnějším příležitostem. Není ale rozhodně nutné oblékat se do obleku. Pánové by měli zvolit pohodlnější černé kalhoty a černé tričko nebo svetr.

Vhodná je také košile, kterou si můžete u krku rozepnout, rozhodně se nenamáhejte s kravatou. Měli byste být oblečení slušně, tedy rozhodně ne v džínách a volném triku, zároveň ale tak, abyste se cítili dobře.

Dámy v dlouhé sukni nebo společenských kalhotách

Šaty obvykle nebývají příliš pohodlné. Navíc může být zima. Velkým trendem na zimních večírcích nicméně bývají dlouhé sukně, ke kterým si můžete vzít i teplejší halenky nebo svetr.

Pokud dáváte přednost kalhotám, volte raději tmavé barvy. Vypadají elegantněji než bílá a hodí se k nim v podstatě všechno. S líčením ani doplňky to nijak nepřehánějte, vše volte jednoduše tak, abyste se cítily samy sebou.

Bavte se s mírou

Vhodné oblečení z vás sice může udělat hvězdu večera, pokud to ale přeženete s alkoholem, může to vést ke společenské katastrofě. Bavte se s přáteli, poznávejte se s novými lidmi, nebuďte upjatí a neodmítejte zábavu. Dejte ale pozor na to, abyste nepřijali až moc pozvání na skleničku.

Tohle pravidlo platí pro pány i pro dámy. Silvestr je dnem, kdy je na stole jídla a pití dostatek. Neznamená to ale, že se musí všechno sníst i vypít. Tím, že půlku večera strávíte na záchodě, rozhodně nezazáříte.

Zdroj: Daily Style, Omlazení, iDNES, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články