Komerční sděleníŽivotní styl

Black Friday 2021 je tu! Respektive brzy bude!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Boty
Zdroj: Shutterstock

Inflace je v plném proudu. Zdražují bydlení, energie, pohonné hmoty, potraviny, obuv i oblečení. Na jeden den, v některých případech dokonce na celý týden, se ale zdražování zastaví. A ceny některých komodit naopak výrazně klesnou. Kdy tento vzácný den nastane? Přeci na Black Friday.

Black Friday neboli Černý pátek si oblíbili nakupující na celém světě. Jak by také ne? Některé zboží, především obuv, oblečení a elektroniku v tento den spousta obchodníků nabízí s výraznými slevami. A pozadu nezůstává ani Česko.

Pátek 26. listopadu!

Letos Black Friday vychází na pátek 26. listopadu. Ve znamení slev a levných nákupů však u spousty prodejců bude celý pracovní týden jemu předcházející, tedy v rozmezí 22. až 26. listopadu. A některé e-shopy jej dokonce prodlužují i o nadcházející víkend. Přidávají k němu i pondělí 29. listopadu.

Black Friday a Cyber Monday

Tomu se v USA, které je kolébkou Black Friday, říká Cyber Monday. Tyto dny si tedy raději už teď zaznamenejte do diáře. Máte totiž před sebou šanci zboží, které potřebujete, nebo vánoční dárky pořídit s výraznou slevou.

Oblečení i boty s výraznou slevou

Na dračku letu letos dle předpovědí obchodníků půjdou především Black Friday oblečení a Black Friday boty. Je libo Black Friday Nike? Tedy značkové a minimálně o třicet procent levnější boty této značky? Máte je mít! Stejně jako Black Friday Vans či Black Friday Converse. Obuv této značky si oblíbili především mladiství a teenageři. Ale stále častěji je můžete vidět i na mladých ženách. A je přitom jedno, zda na době mají džíny, šortky, šaty nebo třeba pánské kalhoty. Hodí se totiž téměř ke všemu.

Slevy, jimž neodoláte!

Nebo máte v oblibě spíše obuv značky Champion? I tu na Černý pátek seženete výrazně levněji. Black Friday Champion na vás čeká třeba na e-shopu Black Friday 50 style. Stejně jako spousta dalších slev, kterým zřejmě neodoláte.

Autor: redakce


Související články