Komerční sděleníŽivotní styl

Automobilka, která vás zahrne luxusem a o všechno se postará? To nabízí jedině francouzská prémiová značka DS!

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
DS Automobiles
Zdroj: DS Automobiles/Thomas Cortési

Hledáte auto, se kterým by šlo jenom jezdit a nic dalšího kolem něj neřešit? O tom už nemusíte jen snít, specialisté francouzské značky DS AUTOMOBILES vám takové vozy předvedou, a ani kvůli tomu nebudete muset vstát ze sedadla. Navíc za jejich údržbu posléze neplatíte. Nevěříte? Přesvědčíme vás…


Nákup automobilu je u mnohých značek jen rutinní záležitostí, shazující celý proces na úroveň prodeje obyčejného zboží. Jenže o tom přece jedinečnost každého z nás není, viďte? Naštěstí v Česku najdete i místo, které se už na první pohled liší od všech tradičních autosalonů. Jedinečná koncepce DS STORE Praha vás totiž zavede do luxusního francouzského butiku kypícího jen těmi nejlepšími díly od pařížských mistrů umění a automobilismu.

DS Automobiles

Zdroj: DS Automobiles/Thomas Cortési

Vybrat ten správný vůz ušitý na míru individuálním potřebám chce svůj čas i reálnou zkušenost, ale jak to udělat, když se nabízí tolik různých variací? Řešení je na dosah ruky, stačí se jen usadit do vysoce komfortního sedadla v DS STORE a díky unikátní službě DS VIRTUAL VISION si za pomocí brýlí pro virtuální realitu prohlédnout jakýkoli model ze širokého prémiového portfolia DS AUTOMOBILES.

Po nasazení sofistikovaného elektronického zařízení se totiž ocitnete na věhlasném náměstí Svornosti v Paříži, kde budete jen vy a váš vysněný automobil, který se elegantně předvede ze všech stran a vy si jej vyladíte přesně podle svého gusta, případně během pár sekund přesednete do úplně jiného modelu.

DS Automobiles

Zdroj: DS Automobiles/Thomas Cortési

Jestliže se rozhodnete pro prémiový vůz, zajisté očekáváte adekvátní servis, a proto se ke všem novým automobilům DS váže exkluzivní program ONLY YOU, zahrnující následující služby inspirované potřebami samotných řidičů.

DS ASSISTANCE – nehoda, porucha, defekt, ztracené klíče nebo třeba natankování špatného typu paliva? Žádný stres! 24 hodin denně, 7 dní v týdnu je připravena pohotovost, která zajistí opravu na místě, případně odtah do autorizovaného servisu DS, nebo také doručení náhradního automobilu, abyste mohli pokračovat v cestě.

DS VALET – nemáte čas řešit servis svého vozu? Nevadí, služba PICK UP vám usnadní život. Vy udáte místo a čas, specialisté z DS váš automobil vyzvednou, odservisují, a poté jej dovezou zpět. Zakoupili jste nový nebo ojetý vůz DS a chcete jej doručit domů? Není problém, i tato je asistence je součástí programu DS VALET.

DS Automobiles

Zdroj: DS Automobiles/Thomas Cortési

MyDS APP – aplikace určená pro operační systémy iOS a Anroid nabízí nepřetržité připojení k vašemu vozu DS. Díky této konektivitě můžete snadno zjistit, kde jste váš vůz zaparkovali, kolik paliva zbývá v jeho nádrži, jakou má spotřebu nebo kdy s ním dorazit na servisní prohlídku. Program navíc umožňuje pěší navigaci do cíle nebo k vozu, přímý přístup k ostatním službám v rámci Only You nebo třeba pohodlné prohlížení příručky k vozidlu.

DS OSOBNÍ ASISTENT – na bezplatné zelené lince je připraven váš osobní asistent, který vám pomůže s objednávkou do servisu či na testovací jízdu, případně zodpoví dotazy týkající se vašeho vozu DS.

Ke každému novému vozu DS navíc náleží také přenosná servisní smlouva FreeDrive, zbavující vás na 5 let všech automobilových starostí včetně těch finančních. Služba totiž zahrnuje mimo rozšířených asistencí a prodloužené záruky také bezplatné garanční prohlídky, výměnu všech opotřebených dílů (mimo pneumatik) i příslušnou práci servisu. Na vás tedy bude jen jezdit, doplňovat palivo a užívat si svého vozu naplno, protože o to ostatní se rádi postarají specialisté z DS AUTOMOBILES.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články