Komerční sděleníŽivotní styl

4 tipy, jak si zachovat osobitý styl i při sportu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
sport moda
Zdroj: Shutterstock

Mysleli jste si, že móda a sport spolu nesouvisí? Ne tak docela! Přesvědčte se, že i při sportovních aktivitách můžete vypadat stylově. Jak si zachovat nebo vytvořit osobitý styl, ať už se věnujete jakémukoli pohybu? Inspirujte se našimi 4 tipy.


Při sportu můžete vypadat trendy – a možná si pak každý výkon o to více užijete. Jednoduše se můžete líbit sami sobě. Jak na to?

Ať už chcete vyrazit na tabatu, milujete běh nebo patříte mezi vyznavače horských trailů či cyklistiky, i při každé z těchto aktivit můžete být sami sebou. Vybavit se oblečením, které je nejen atraktivní a módní, ale samozřejmě i funkční. Jak si takový svůj sportovní styl vytvořit?

Tip číslo 1: Nebojte se barev, které rádi nosíte běžně

Sportovní outfit nerovná se jen křiklavě růžová či neonově žlutá. Co když milujete černou barvu? Nebo pastelové tóny? Co když nejraději ze všeho nosíte tmavé odstíny nebo zemité barvy? Je to v pořádku. Kombinace, ve které vyrazíte za sportem, nemusí být nutně kopií toho, co nosí ostatní. Zapojte fantazii – objevte funkční kousky v barvách, které se líbí vám Právě díky barevným tónům vytvoříte základní detail a poznávací značku vašeho sportovního stylu.

Tip číslo 2: Testujte, objevujte a noste oblíbené značky

Ne jedna, ale spousta značek sportovního oblečení. Jak se v nich vyznat? Buď vsadíte na ověřené brandy a pořídíte si tenisky či legíny Nike, nebo prostě půjdete po tom, co se vám líbí.

Doporučujeme kousky vybírat pomocí všech smyslů – osahejte si materiály, zkoušejte střihy. Přece jen platí, že každá značka přináší jiný styl, materiály a střihy. Aby vám oblečení padlo, je třeba mít jistotu. Jak být stylový? Klidně si zamilujte tu pravou – přece oblíbenou značku! Známé brandy mají často kolekce, ve kterých vám základní kousky nejenže skvěle padnou, ale zároveň se perfektně kombinují s ostatními. Že by záruka dokonale sladěného outfitu?

Tip číslo 3: Méně je více – to platí i při sportu

Pozor na překombinování – v jednoduchosti je přece krása. Pokud chcete být styloví, vyhněte se přílišnému množství doplňků, barev a motivů. Vsadili jste na barevný outfit? Volte jednoduché doplňky. Pokud je tomu naopak, můžete volit nějaký nápaditý detail v podobě barevnějšího či dokonce kontrastního prvku. Zkuste při oblékání na sport na chvíli zapomenout na sportovce v sobě, ale oblečte se tak, abyste zkrátka vypadali dobře. Jak bude vypadat váš sportovní outfit? A jak se v něm budete cítit?

Tip číslo 4: Na pohodlí při pohybu záleží

Nejen styl, ale i funkčnost a pohodlí. Vybírejte kousky, které jsou skvělé pro váš osobitý styl, ale zároveň jsou funkční. Abyste se cítili pohodlně, měl by vám střih každého kousku dobře padnout – nic nezkazí požitek ze sportu jako ty, když vás jakýkoli detail někde řeže, tlačí nebo škrtí. Nenechte si otrávit čas pro sebe – dejte zelenou pohodlí. Jedině tak si dokonale vychutnáte každý svůj výkon – a budete vypadat skvěle, i kdybyste hned z pohybu zamířili do kavárny s přáteli nebo na zmrzlinu s partnerem. A to je přesně ono – můžete vypadat tak, abyste se cítili skvěle při každé příležitosti.

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články