Ze syna Britney Spears roste pěkný kluk. Brzy mu holky budou padat k nohám

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
britney spears
britney spears

Jestli si někteří potomci s rodiči užili své, pak jsou to rozhodně synové bývalé popové princezny Britney Spears. Ta se krátce po jejich narození potýkala s problémy, do kterých ji zřejmě dostala právě sláva. Jak se dnes klukům daří?

Svou kariéru Britney odstartovala v roce 1997, kdy podepsala kontrakt s nahrávací společností.

Hity jako Baby one more time či Oops…! I Did It Again ji katapultovaly na přední příčky světových hitparád a brzy se z ní stala nejúspěšnější teenagerka v historii.

Výborně rozjetá kariéra ještě nic neznamená

I její soukromý život se ihned stal naprosto veřejným a pro média byl zajímavý hlavně její partnerský život.

Popová princezna o sobě tvrdila, že chce být pannou až do svatby, ačkoliv Justin Timberlake, se kterým randila čtyři roky, později potvrdil, že s ní v době vztahu udržoval i intimní vztah.

V roce 2004 se Britney v malé kapli v Las Vegas provdala za svého kamaráda z dětství Jasona. Manželství trvalo pětapadesát hodin a poté bylo anulováno. Ještě v témže roce oznámila nový vztah s tanečníkem Kevinem Federlinem.

Nesetkala se s pochopením, protože Federline už měl jeden neúspěšný vztah se dvěma dětmi za sebou, navíc v médiích se neustále probírala jeho nevěra.

Mateřství a propad až na dno

I tak se ale v září 2004 vzali a ona poté ohlásila přerušení hudební kariéry, protože chtěla být mladou maminkou. Bylo jí třiadvacet let.

O rok později se jim narodil syn Sean Preston. Za další rok se jim narodil druhý syn Jaden James.

Zdroj: Profimedia

Ihned po porodu požádala o rozvod a s maminkou dvou malých chlapců to šlo z kopce.

V únoru 2007 se po týdnech divokých večírků a pití alkoholu rozhodla podstoupit léčbu závislosti.

Neúspěšně, v léčebně nevydržela ani den a stejný proces se ještě jednou opakoval. Poté si sama vyholila hlavu a svého manžela, který měl děti ve své péči, žádala, aby jí je vrátil.

Kvůli dětem se dala dohromady

Až třetí léčbu dokončila, a to pod pohrůžkou, že jinak nebude mít šanci dostat děti do péče v rozvodovém řízení. Právní bitvu o děti nakonec kvůli svému dalšímu přešlapu opět prohrála.

Nehodlala se jich ale vzdát, a když jednou odmítla děti vrátit otci a chtěla před nimi spáchat sebevraždu, soud ji poslal znovu do léčebny a zbavil svéprávnosti. Opatrovníkem se stal její otec a je jím až dodnes.

Pád na totální dno ji ale zřejmě otevřel oči, Britney dotáhla léčení do konce a začalo se blýskat na lepší časy. Začala fungovat jako máma a čas strávený se syny si náležitě užívá.

Podporuje je ve sportu a také se s nimi věnuje hudbě a malování.

Zdá se, že ve svých osmatřiceti letech dospěla a je schopná říct, když potřebuje oddych sama pro sebe.

Patnáctiletý Sean a čtrnáctiletý Jaden i nadále zůstávají hlavně v péči bývalého manžela Kevina, ale s Britney se vždy dokáží domluvit na kompromisu.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články