Zdeprimovaná herečka ze seriálu Ztraceni si oholila hlavu, takhle teď vypadá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Ztraceni e1606224633772
Ztraceni e1606224633772

Slavní lidé to nemají jednoduché. Ostatní sledují každý jejich krok a v době sociálních sítí je sdílení názorů a soukromí v podstatě nutnost, abyste zůstaly na očích. Své o tom ví i Evangeline Lilly, představitelka Kate Austen ze seriálu Ztraceni. Ta zcela jistě zalitovala, že některé své názory vypustila z pusy. Hlavně co se nebezpečí šíření nového typu koronaviru týče.

Nicole Evangeline Lilly se narodila 3. srpna 1979 v kanadském Albertě. Už jako mladou dívku si ji zaháčkovala modelingová agentura, pro níž pracovala i při studiu na vysoké škole. Kromě modelingu se však věnovala mimo jiné i herectví.

Do něj se opřela naplno po ukončení studia, Mezi její první zářezy ve filmografii patří seriály Judgment Day, Kinetic nebo Smallville.

Ze Ztracených k Hobitovi a Ant-Manovi

To ale nebylo nic v porovnání s tím, jakou slávu získala díky roli v seriálovém hitu Ztraceni o osudech lidí, kteří přežili pád letadla a ztroskotali na záhadném ostrově. Ztraceni měli velký úspěch i u nás. Evangeline Lilly v nich ztvárnila postavu Kate Austen.

Z filmů, v nichž se objevila, jmenuje například Hobit: Šmakova dračí poušť z roku 2013, kde si zahrála elfku Tauriel, kvůli níž se naučila střílet z luku, a pokračování Hobit: Bitva pěti armád z roku 2014.

V posledních letech jsme ji mohli vídat na plátně ve filmech studia Marvel o Ant-Manovi, mihla se i ve snímku Avengers: Endgame z minulého roku.

Herečka nedávno šokovala své fanoušky, když na svůj Instagram nahrála intimní fotografie, které pořídil její čtyřletý syn v době, kdy jí nebylo dobře.

Zdroj: Osobní archiv Evangeline Lilly

Odhodlala se a snímky opatřila velmi osobním komentářem, v němž se svěřila se svým psychickým stavem.

„Minulý rok byl takový drsný, ale nechtěla jsem to s vámi všechno sdílet, protože jsem nechtěla být temným mrakem ve vašem světě,“ napsala herečka na Instagramu. „Často se cítím sama a neviděná“ zoufala si na svém profilu.

Oholila si hlavu a svěřila se, že karanténu nedodržuje

Věřila, že je dostatečně silná na to, aby tyto stavy zvládla sama. Navíc má problém s tím, že je perfekcionistka, takže každý nezdar nese těžce.

Že ale není tak úplně v pohodě, naznačila už pár měsícům předtím, když na svůj profil nahrála videa, na nichž si holí hlavu.

Také pobouřila některé své sledující, když prohlásila, že si více než zdraví cení svobody a karanténu kvůli koronaviru nedodržuje.

Za tato slova se omluvila, když se do ní kromě jejích příznivců začali obouvat i její kolegové z branže.

Autor: Šárka Blahoňovská


Související články