Stephanie z Pobřežní hlídky si po 28 letech razantně změnila účes. Tato veganka vypadá skvěle i před šedesátkou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Stephanie
Stephanie

Jedna z mála tváří seriálu Pobřežní hlídka, která neprošla v průběhu let nelichotivou proměnou vzhledu, je bez debat Alexandra Paul, představitelka Stephanie. Štíhlá herečka si svou dokonalou postavu i dvacet let od natáčení seriálu udržuje veganskou stravou a dostatkem pohybu.

Společně se svým dvojčetem Caroline se Alexandra narodila v New Yorku v roce 1963. Ve dvou letech se s rodiči odstěhovala na nějakou dobu do Paříže.

Studium ale zahájila opět ve státech a jasnou volbou pro ni byla přihláška do dramatického kroužku, protože toužila stát se herečkou. Byla přijata na prestižní univerzitu Stanford, ale kvůli herectví na ni nenastoupila.

Dřina se vyplatila

Její prvotinou byl film Paper Dolls. Tehdy jí bylo dvacet let a od té doby měla jasno čím bude. Herečkou.

Usadila se v Kalifornii, neustále se herecky vzdělávala a po pár filmech a účasti v sérii Perry Mason, přišla v roce 1992 nabídka nastoupit jako plavčice Stephanie do seriálu Pobřežní hlídka.

Konkurz vyhrála, naskočila do třetí řady úspěšně rozjetého seriálu a zajistila si živobytí na několik let dopředu. Podmínkou pro účast v seriálu byla perfektní postava i vzhled.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Ačkoliv nosila Alexandra krátce střižený účes a její postava neodpovídala křivkám S. J. Parker v podání Pamely Anderson, mezi kolegy zapadla.

Herectví už pro ni není prioritou

Stihla si zahrát v desítkách filmů, za zmínku stojí například snímek Noční hlídka, kde se objevila po boku Pierce Brosnana.

Dnes je ale známá především svými politickými postoji.

Bojuje za práva zvířat, účastní se protestů a zvířata sama zachraňuje. Od čtrnácti let je vegetariánkou, a od roku 2010 dokonce vegankou.

S manželem Ianem Murraym je už dvacet let. Z vlastního rozhodnutí je bezdětná.

Ačkoliv jí krátký účes velmi slušel, už dávno si vlasy nechala dorůst. V sedmapadesáti letech jí to stále sekne a klidně by mohla v červených plavkách znovu vyrazit na pláž.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články