Sestra Victorie Beckham vypadá jako její chudá příbuzná. Přesto jsou si podobné jak vejce vejci

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
victoria beckham
victoria beckham

Victoria Beckham zahájila svou kariéru v devadesátých letech v dívčí skupině Spice Girls. Na rozdíl od jejích kolegyň ji sólová pěvecká kariéra nikdy nebrala. Dala přednost rodině, podnikání a stala se z ní uznávaná módní návrhářka. Do toho má vedle sebe partnera, který jí je oporou ve všem, co dělá. S Davidem Beckhamem jsou svoji už přes dvacet let. Její mladší sestra Louise však žije úplně jiný život.

Zatímco Victoria si už vyzkoušela život v Kalifornii, Londýně i na francouzské Riviéře, její sestra Louise Adams se v luxusu zrovna netopí. Žije se svými rodiči a čtyřmi dětmi kousek kousek od hlavního města Anglie.

Vypadá starší, ale je o dva roky mladší než Victoria

Blondýnka vypadá vedle své slavné sestry starší a moudřejší, také má viditelně více vrásek. To ale může být make-upem.

Vychrtlou postavu, kterou se vždy chlubila Victoria, sice nemá, ale štíhlá rozhodně je.

S o dva roky starší sestrou má Louise velmi dobrý vztah. Nechala se slyšet, že k ní přímo vzhlíží. Obě mají podobné zájmy a kolikrát se spolu objevily i ve společnosti.

Zdroj: Profimedia

Samozřejmě od té doby, co je Victoria vdaná paní a stará se o děti, to není tak časté. Pro Louise ale svět šoubyznysu nebyl nikdy překážkou, aby svoji sestru mohla vidět.

Nicméně aktivně jej také nevyhledává a drží se v ústraní jako tichá podpora slavné Victorie.

Krachla jí dvě manželství i obchod s oblečením

Co se týče osobního života, neměla v něm Louise velké štěstí. Má za sebou dvě neúspěšná manželství, z nichž má čtyři děti.

Ani její muži to neměli po jejím boku zrovna lehké. Například její druhý manžel byl obviněn z toho, že podniky, v nichž nějak figuroval, parazitovaly na jméně Beckham.

Ona sama přitom vždy pracovala, kde se dalo, cizí jí nebyly ani víkendové brigády. Shodou okolností ji to zavedlo také do světa módního průmyslu.

Na rozdíl od starší sestry, která má veleúspěšnou značku, vlastnila Louise malý butik. Ten však v roce 2018 ukončil provoz.

Louise to zdůvodnila tím, že zavírá, protože se chce více věnovat rodině. Zlé jazyky tvrdí, že jen neprodávala dost oblečení. A to na ramínkách visely i šaty navržené její sestrou.

Dle zdrojů z jejího blízkého okolí je právě klidný a normální život po všech těch zkušenostech to, co právě nejvíce potřebuje.

Autor: Alice Konopásková


Související články