Sestra Lady Gaga působí vedle slavné zpěvačky jako nevýrazná puťka. Odlišněji už snad vypadat nemůžou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lady gaga
lady gaga

Možná jste neměli ani tušení, že fenomenální zpěvačka a hvězda filmu Zrodila se hvězda Lady Gaga má sestru. Ta se sice drží v pozadí, ale její kariéru sleduje velmi pečlivě a tu a tam se s ní objeví i na nějaké společenské akci.

Osmadvacetiletá Natali Germanotta je přirozeně hezká brunetka, jež se nebojí se ukázat i nenalíčená. Má totiž perfektní pleť, které stačí jen vyzdvihnout přednosti lehkým make-upem.

Podařilo se jí zůstat mimo pozornost společnosti, ačkoliv na její starší úspěšnou sestru jsou pořádány paparazzi hony. Ani nemá ambice se nějak více angažovat v zábavním průmyslu.

To však neznamená, že by o šest let mladší Natali neměla zájem o to, co se kolem Lady Gaga děje.

Účinkovala i v pár zpěvaččiných videoklipech

Byla právně na střední škole, když vyšlo veleúspěšné debutové album Just Dance její sestry.

To se psal rok 2008 a od té doby můžeme Natali i Stefani Joanne Angelinu Germanottu, jak z ní celé jméno Lady Gaga, jsme mohli vídat na různých událostech bok po boku.

Zdroj: Lady Gaga

Seděla spolu v první řadě, když na předávání Oscarů v minulém roce zaznělo jméno Lady Gaga, která si odnesla sošku  za skladbu Shallow z filmu Zrodila se hvězda.

Natali ji doprovázela také na CFDA Awards, když Lady Gaga vyhrála cenu za módní ikonu.

Dokonce ji Lady Gaga obsadila do pár svých videoklipů či filmů. Sice se v nich jen mihla, ale i to je znamená, že jsou si sestry blízké.

Pracuje jako módní návrhářka. Některé její modely vytáhla i její sestra

Natali vystudovala módní design a má zkušenosti s navrhováním kostýmů pro různé přehlídky. Šaty na svou vlastní promoci si dokonce navrhla sama. Je také autorkou hned několika šatů, v nichž se Lady Gaga objevila ve společnosti či na focení.

Své zkušenosti v módní branži zúročila i při práci na již zmíněném filmu Zrodila se hvězda, když pracovala jako módní stylistka své starší sestry. Kostýmy, které má Lady Gaga ve snímku na sobě, jsou její práce.

V současné době je snem Natali pomoci zlepšit svět módy.

„Chtěla bych vyrábět věci, které jsou extrémně dostupné. Chci také, aby proces a výroba oděvů zahrnovaly recyklaci. Přála bych si mít obchod, kde si lidé mohou věci koupit, ale také si pronajmout konkrétní kusy, pokud si je nemohou dovolit koupit,“ nechala se slyšet.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články