Komerční sděleníZe společnostiŽivotní styl

Sazka představila nové unikátní studio. Proces losování ale zůstává stejný

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sazka nove studio
Zdroj: Sazka

Losování nejoblíbenější české loterie Sportka má od minulého týdne zcela novou vizuální podobu. Televizní pořad, který pravidelně sledují stovky tisíc diváků, se nově vysílá z jedné z nejmodernějších losovacích místností v Evropě, konkrétně virtuálního studia Vachler Art Company na pražském Žižkově.

Losování legendární Sportky se na obrazovkách České televize vysílá třikrát týdně. Při vysokých jackpotech či oblíbených datech, jako je pátek 13., sleduje výsledky loterie až 900 tisíc diváků. Nyní dostalo losování novou podobu, která jej učinila ještě atraktivnějším.

Sazka studio

Zdroj: Sazka

Efekty, animace a nová znělka

Příprava změn trvala více než rok a údajně šlo o náročný proces. Sazka si kromě unikátních efektů a animací připravila pro diváky i novou znělku.

„Velmi se těšíme na zpětnou vazbu od našich zákazníků, kterým jistě neunikne, že jsme se v rámci úprav rozhodli i pro zapojení nových stylistů a vizážistů pečující o oba moderátory,“ říká Veronika Diamantová, tisková mluvčí Sazky.

Sazka studio

Zdroj: Sazka

První losování Sportky v novém hávu se uskutečnilo 24. listopadu. Studio bude současně odbavovat i další známé číselné loterie z portfolia Sazky, jedná se konkrétně o Šťastných 10 a Euromiliony.

Proces losování se nemění

Změny se však nedotkly procesu losování. To i nadále zůstává přístupné veřejnosti za přítomnosti vedoucího losování, notáře a státního dozoru, který dohlíží na regulérnost celého průběhu.

Sportka Milos

Zdroj: Sazka

Všichni mají k dispozici i monitor, na němž vidí detail tažených čísel. „Losovací osudí jsou rovněž i nadále sledovány čipovými kamerami, které natáčejí veřejnosti přístupný záznam,“ ubezpečuje Diamantová.

Přes 2 300 milionářů

Sportka a její doplňková hra Šance vytvořily dohromady už více než 2 300 milionářů. Celkově na milionových výhrách ve Sportce a Šanci Sazka vyplatila přes 20 miliard korun.

Sazka losovaci osudi

Zdroj: Sazka

Sportka se losuje od roku 1957, tehdy byla nejvyšší výhra 40 000 Kčs. Absolutně nejvyšší výhru v historii nejoblíbenější loterii Sportka získal v roce 2013 manželský pár z Pardubického kraje. Za svůj plný tiket získal tehdy 399 milionů korun.

Zdroj: Sazka
Autor: redakce


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články