Joey z Dawsonova světa už není obyčejná holka od vedle. Po 22 letech je z ní krásná žena

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dawsonuv svet
Dawsonuv svet

Katie Holmes sice neulovila hereckého kolegu Joshuu Jacksona, ale pod čepec dostala akčního hrdinu Toma Cruise. Nebyla to však velká výhra, protože se musela ztotožnit s pravidly scientologické církve. Po šesti letech se vzepřela a šla štěstí hledat jinam. Kdo je jejím současným partnerem?

Kate Noelle Holmes vyrůstala v početné a dobře zajištěné rodině. V souladu s rodinnou tradicí se realizovala v atletice.

Jinak ale v ničem moc nevynikala a maminka si během letních prázdnin všimla, že sedí často u televize a zajímá ji vše, co se šustne ve filmovém světě. Přihlásila ji do dramatického kroužku a bylo jasno.

V osmnácti vyrazila na modelingové setkání v New Yorku a všiml si jí hledač talentů. Přesvědčil ji, aby se zúčastnila konkurzů v Los Angeles. Tatínek byl sice zásadně proti, ale když Katie získala první roli, ustoupil a úspěch dceři přál.

Proslavila se díky roli v seriálu

Role si pečlivě vybírala, odmítla postavu Buffy v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, protože chtěla hladce dokončit školu. V té době jí přišla nabídka z Dawsonova světa, ale ona se nechtěla vykašlat na své závěrečné vystoupení a nabídku odmítla.

Tvůrci seriálu byli přesvědčeni, že Katie je pro roli Joey Potter ta nejvhodnější kandidátka a počkali si.

Chyba to rozhodně nebyla, Joey byla totiž v mnoha ohledech Katie podobná. Role ji proslavila po světě a nemuselo jí být ani líto, že si kvůli ní nestihla zahrát ve filmu 40 dní a 40 nocí po boku Joshe Hartnetta.

Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Dawsonův svět jí přinesl nejen slávu, ale také první velkou lásku, kterou se stal Joshua Jackson, představitel Paceyho. Stali se z nich ale jen přátelé.

Poté se zasnoubila s hereckým kolegou Chrisem Kleinem, nakonec přišel rozchod a do chomoutu skočila s o šestnáct let starším Tomem Cruisem.

Hledání pravé lásky

Během šestiletého manželství stihli na svět přivést dceru Suri a Kate se na chvíli skamarádila i s Tomovou oblíbenou scientologickou církví. Nakonec však právě tato instituce zapříčinila jejich rozchod, protože se Katie s některými příkazy a zákazy nechtěla ztotožnit.

Rozvodem skončil i vztah otce s dcerou, jelikož scientologická církev neschvaluje kontakt s lidmi, kteří odešli z rodiny.

Útěchu našla v náruči staršího herce Jamieho Foxxe. Vztah nikdy nepotvrdili, ale paparazzi je několikrát přistihl při romantických procházkách ruku v ruce.

Údajně se loni rozešli a letos už se začalo spekulovat, že Katie randí s kuchařem Emiliem Vitolem.

Jednačtyřicetiletá herečka už toho má za sebou opravdu hodně, ale rozhodně se tyto zkušenosti nepodepsaly na jejím vzhledu. I po čtyřicítce vypadá při procházce městem se svou čtrnáctiletou dcerou Suri spíše jako její sestra.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články