Jablko nepadlo daleko od stromu: Dcera Adély Gondíkové je své mamince neuvěřitelně podobná

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
adela gondikova
Zdroj: Profimedia

Každý milující rodič chce pro své dítě to nejlepší a u Adély Gondíkové tomu není jinak. Adéla prožila noční můru, když její dcera Nela měla podstoupit vážnou operaci.

Dceru Nelu má Adéla z již rozvedeného manželství s muzikantem Ondřejem Brouskem. A právě Nela, která je své mamince velmi podobná, se jí postarala o pořádné nervy.

Mají toho hodně společného

Nelu a Adélu pojí mnoho. Není to jen podoba, kterou obě krásné ženy sdílí – není totiž pochyb o tom, že v tomto případě jablko nepadlo daleko od stromu.

Obě dvě jsou také velké milovnice filmů. Pokud to situace dovolí, najdou si ve svém nabitém programu čas a společně vyrazí do kina.

Ačkoli sdílí společnou vášeň k filmům, která je spojuje, kolikrát se neshodnou na výběru žánru. Adéla prozradila, kam ji dcera nedostane.

„Dcera sice miluje horory, kam mě většinou nedostane, ale jinak spolu chodíme na všechny zásadní velkofilmy, které se hrají,“ řekla pro Super.

nela brouskova

Zdroj: Nextfoto

Po stopách rodičů se nevydala

Nela zatím po herecké kariéře nepokukuje. Místo toho, aby odmalička tíhla k herectví, jak by se od ní očekávalo, dává přednost muzice.

Její maminka je také radši, že se dcera drží stranou náročného oboru. Nela chodí na piano, hraje na kytaru i ukulele.

Se sestrami vychází skvěle

Není tajemstvím, že Adéla Gondíková žije s oblíbeným českým hercem Jiřím Langmajerem, kterého si v roce 2019 vzala.

Do rodiny tak přibyly další dvě sympatické ženy, a to dcery Jiřího. Zatímco jinde by možná panovaly rozepře, v této rodině to nehrozí.

Všechny tři se společně objevily i na veřejnosti, kde jim to velmi slušelo. Vyrazily si na premiéru filmu Po čem muži touží 2.

Na otázku, jaké mezi nimi panují vztahy, se slova ujala právě Nela. „Myslím, že spolu vycházíme dobře,“ řekla v rozhovoru.

Její nevlastní sestra Tereza souhlasně přikyvovala, a dokonce sama dodala, že všichni v rodině spolu mají hezké vztahy. A to je dobře.

Zdroj: Blesk, Super

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články