Herečka ze seriálu To je vražda, napsala neměla jednoduchý život. Potkala ji jedna pohroma za druhou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
To je vrazda napsala
To je vrazda napsala

Zdání často klame. Možná by vás ani nenapadlo, že Angela Lansbury, která se proslavila jako Jessica Fletcher v seriálu To je vražda, napsala, mohla mít ve svém životě nějaké problémy. I dnes totiž hýří energií a na svůj věk je to úctyhodná dáma.

V seriálu To je vražda, napsala, se představuje Angela Lansbury jako spisovatelka Jessica Fletcher, která oplývá nevídanými detektivními schopnostmi. Jaký byl ale život herečky v reálu a jak je na tom dnes?

Hrála už od dětství, na svůj slavný den ale dlouho čekala

Narodila se 16. října 1925. Vždy ji lákalo být lidem na očích a už jako malá se věnovala zdokonalování se v herectví.

Hned za první film Plynové lampy, ve kterém si zahrála, získala nominaci na Oscara. Druhé ocenění přišlo o rok později za hereckou účast ve filmu Obraz Doriana Graye. Hereckou slávu ale získala až po dlouhé době, a to konkrétně v roce 1984, kdy začala vycházet série detektivních příběhů To je vražda, napsala.

Zdroj: Eva Rinaldi / CC BY-SA 2.0

V životě ji potkal nejeden zlom

Roku 1945 se z velké lásky herečka provdala. Jenomže po roce přišel zvrat, když jí její muž oznámil, že je homosexuál a opustil jí.

Po čtyřech letech si našla vztah s mužem, který už měl děti z předchozího manželství.

Když v roce 2003 Angelin muž zemřel, jeho děti jí zůstaly na starost. Příliš radosti jí ale nepůsobily. Propadly drogám a mladší Deidre se dokonce zapletl se sektou Charlese Mansona.

I přes svůj věk se stále drží herectví

I když postavil život Angele do cesty mnoho překážek, ona je stále energetickou ženou, která se nehodlá své lásky vzdát. I nadále se věnuje herectví a doufá, že jí ještě dlouho bude sloužit zdraví.

Mezi poslední filmy, ve kterých byla k vidění, patří například Marry Poppins se vrací, z roku 2018, nebo Buttons z téhož roku.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články