Dcera Whoopi Goldberg je už babičkou, přesto strčí do kapsy kdejakou třicítku. Matce ale příliš podobná není

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
whoopi goldberg sestra v akci
whoopi goldberg sestra v akci

Kontroverzní herečka s drogovou minulostí Whoopi Goldberg si dokázala dojít pro jedno z nejvýznamnějších ocenění pod vlivem, ale také vychovat dceru Alex, která se stala její největší prioritou. Jak spolu dnes vycházejí?

Hvězda filmu Sestra v akci se narodila jako Caryn Elaine Johnson a už od dětství milovala zpěv.

Jako mladá dvacátnice si ale v sedmdesátých letech užívala život se vším všudy. Vdala se, byla závislá na heroinu a porodila dceru svému drogovému poradci a manželovi v jednom. S roční dcerou Alex se rozhodla odejít do Los Angeles.

Pro dceru by udělala cokoliv

Změnila si jméno a aby dceru uživila, pracovala jako pokladnice nebo maskérka mrtvol. Tyto krušné časy jejich vztah velmi upevnily.

Žily spolu v jednopokojovém bytě, spaly v jedné posteli, cestovaly v polorozpadlých autech a nemohly si dovolit ani návštěvu kina.

Poté si ale karta obrátila a ona se dostala na Broadway a poté i před kameru.

Zdroj: Profimedia

Za roli ve filmu Purpurová barva získala Zlatý Glóbus a v menší roli se ve filmu objevila i malá Alex.

Později Whoopi získala Oscara za vedlejší roli ve filmu Duch, kterého údajně přebírala poté, co vykouřila marihuanu. Úspěšná komedie Sestra v akci její komediální kvality jen potvrdila.

Dnes je z ní babička i prababička

Ačkoliv se poté ještě dvakrát provdala, na vztahu s dcerou Alex se nikdy nic nezměnilo a jsou si stále blízké.

Navíc jí dcera udělala velkou radost, když se také stala herečkou, a navíc vzornou maminkou.

Whoopi se nechala několikrát slyšet, že je na svou dceru velmi hrdá, protože je mnohem lepší matkou, než kdy byla ona. Dcera Alex svou matku i tak považuje za hrdinku.

Babičku z Whoopi udělala Alex poprvé v roce 1989 a pak ještě dvakrát. V roce 2014 se z Alex stala babička a z Whoopi dokonce prababička.

Ta byla touto zprávou tak nadšená, že svůj nově nabitý status veřejně oznámila ve své show The View a chlubí se i na sociálních sítích.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články