Dcera Scarlett Johansson vypadá jako porcelánová panenka. Krásu zdědila po své slavné matce

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
scarlett johansson
scarlett johansson

Herečka Scarlett Johansson byla několikrát označena za jednu z nejkrásnějších žen světa. Její krásu neohrozilo ani narození dcery Rose Dorothy Dauriac. Půjde malá holčička ve stopách své slavné maminky?

Scarlett Johansson a bývalý francouzský novinář Romain Dauriac se poprvé potkali na natáčení jedné kampaně v roce 2012.

Zamilovali se do sebe, v září 2013 se zasnoubili a pompézní svatba se konala v roce 2014.

Herečka si ale velmi hlídá své soukromí, a tak když v březnu následujícího roku oznámili, že čekají první dítě, byla to vlastně jedna z mála informací, které světu poskytla.

Během těhotenství se k němu moc nevyjadřovala a potvrzovala ho jen tím, že hrdě ukazovala rostoucí bříško.

Rose Dorothy Dauriac se narodila 30. srpna 2014 v New Yorku. Informaci potvrdili samotní rodiče časopisu People a prostřední jméno holčičky je poctou hereččině matce.

Scarlett i její dcera se měly po narození skvěle. Oba rodiče si ale přáli, aby jejich dcera vyrůstala bez zájmu veřejnosti a prosili o respektování jejího soukromí.

Láska nevydržela

Rose má kromě amerického a francouzského původu ještě švédský, dánský a polský. Slavná rodinka působila velmi zamilovaně a vypadalo to, že po první rozvodu v roce 2011 našla herečka konečně toho pravého.

Nic ale není věčné a v tomto případě ani láska krásné hollywoodské hvězdy a šarmantního novináře. V roce 2017 podala herečka žádost o rozvod.

Zdroj: Profimedia

To pro ni nebyla žádná novinka, jednou už se totiž rozváděla. V letech 2008 až 2011 byla vdaná za herce Ryana Reynoldse.

Mezi rodiči se ihned strhla válka, protože oba dva ji chtěli výhradně do své péče. Problém nastal v místech bydliště obou rodičů. Novinář se chtěl vrátit do rodné Francie, kdežto herečka zůstala v Los Angeles. Dcera nakonec připadla herečce.

Ta se ve stejném roce, jako se rozvedla, dala zároveň dohromady s tvůrcem pořadu Saturday Night Live Colinem Jostem. Letos si ho vzala.

Stranou od veřejnosti

Přestože je malé Rose teprve šest let, pozornost na ni zaměřená je opravdu velká. Může za to samozřejmě její slavná matka, jedna z nejobsazovanějších hereček současnosti. I přesto se snaží Scarlett držet svou dceru od veřejnosti daleko.

Herečka svou dceru samozřejmě miluje a popisuje ji jako velmi přátelskou a zvídavou holčičku, která je velmi inteligentní.

Miluje Disney pohádky a její maminka je pro ni superhrdinka. Vzhledem k tomu, že Johansson je jedna z hvězd komiksů Marvel, je to zcela evidentní.

Zda půjde malá Rose ve stopách své maminky, je otázkou. Základ má dobrý. Kromě toho, že má herecký talent v genech, má na svém kontě poměrně vysokou částku.

Samozřejmě je to způsobeno majetkem jejích rodičů. Zda ji v případné herecké kariéře podpoří, je ale zatím jedna velká neznámá.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články