Dcera Moniky z Přátel je okatá brunetka. Matce se vlivem jejích plastických operací příliš nepodobá

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
monica pratele
monica pratele

Hollywoodské rozvody bývají často velmi bouřlivé, a pokud jde i o děti, bývají bitvy o výživné velmi vyostřené. Rozvod, kterým prošli rodiče mladé Coco Arquette, byl ale jako jeden z mála velmi poklidný. Jak je to možné?

Herečku Courteney Cox není nutno představovat, protože svou rolí v Přátelích se zapsala do filmových dějin.

Jako Monica Gellerová zářila na obrazovkách dlouhých deset let a z hereckých kolegů se stali její opravdoví přátelé.

Tatínek David Arquette pochází ze slavného hereckého klanu. Nebylo tak divu, že se po vzoru otce a sourozenců dal také na hereckou kariéru.

Je ale tak trochu černou ovcí, protože v rodině je znám jako největší bouřlivák. Možná právě proto se dal také na kariéru profesionálního wrestlera.

Potkali se při natáčení hororu

David s Courteney se poprvé potkali při natáčení filmu Vřískot v roce 1996.

Padli si do oka a ve třetím díle slavného hororu už tvořili manželský pár nejen na plátně, ale i ve skutečnosti. Kvůli natáčení filmu dokonce zkrátili své líbánky na Bahamách.

Zdroj: Profimedia

Nebyli by to opravdoví Přátelé, kdyby se k jejich sňatku nějak nevyjádřili.

V úvodních titulcích k první epizodě šesté série toho sitcomu tak můžete u všech jmen vidět přídomek Arquette, což bylo nové příjmení Courteney. Tento díl byl manželům věnován.

Nebývale hladký rozvod

V roce 2004 se jim narodila dcera Coco Arquette, které za kmotru šla Jennifer Aniston. Rodinnou idylku si s rodiči užila do roku 2013. Pak se Courteney a David rozvedli, ale zůstali dobrými přáteli, což ostatně byl důvod rozchodu.

Dnes je z Coco šestnáctiletá dospívající dívka, která by se své matce podobala více, kdyby Courteney nepropadla plastickým operacím.

Na sociálních sítích několikrát předvedla, že kromě smyslu pro humor umí také velmi pěkně zpívat. Uvidíme, jestli půjde ve stopách rodičů, nebo svým vlastním směrem.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články