Dcera Buffy, přemožitelky upírů je vyšňořená princezna. Buclaté tváře má po mamince

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Buffy
Buffy

Jeden z nejpohlednějších hollywoodských párů je v záplavě bouřlivých rozvodů také jedním z nejstabilnějších ve světě showbusinessu. Dvojici tvoří už dvě dekády a společně přivedli na svět dvě děti.

Letos v únoru se americká herečka Sarah Michelle Gellar známá především jako Buffy, přemožitelka upírů pochlubila na sociální síti, že společně s manželem Freddiem Prinzem Jr. oslavili dvacet let od prvního rande.

Neplatí tak jen za pohledný, ale také stabilní pár Hollywoodu.

Jiskra přeskočila až později

Poprvé se setkali už v roce 1997 při natáčení hororu Tajemství loňského léta. V té době už Sarah zářila jako Buffy v seriálu a Freddiemu se kariéra teprve rozjížděla.

Na rande se vydali až o tři roky později. Byla to náhoda. Měli totiž původně jít na večeři se společnou kamarádkou, ale ona ji kvůli zmeškanému letu nestihla.

Zdroj: Profimedia

V roce 2002 se na pláži v Mexiku vzali, veselce přihlížela spousta celebrit. Poté už jako manželé zazářili i na filmovém plátně v komedii Scooby-Doo.

Z dcery bude zřejmě také herečka

Dcera Charlotte Grace Prinze se narodila v roce 2009 a přesně o tři roky a dva dny později k ní přibyl ještě bratr Rocky James.

Ačkoliv jsou děti hollywoodských filmových hvězd, rodiče jejich soukromí střeží a zbytečně své ratolesti neukazují.

Zdá se, že jedenáctiletá Charlotte se vydá ve stopách svých rodičů.

S tatínkem už v pěti letech trénovala bojová umění, aby mohla jako maminka bojovat s upíry a později nastoupila do divadelního programu pro děti a hned ve své první roli dívenka prokázala velký talent.

Ačkoliv rodiče už společně ve filmu vystupovat nechtějí, možná se jednou před kamerou potkají se svou dcerou.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články