Dcera Blaženy ze Slunce, seno je blonďatá kočka. Stejně jako její krásná matka má obličej bez jediné chybičky

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Zdroj: CNC / Profimedia

Blažena a Vašek z trilogie Slunce, seno režiséra Zdeňka Trošky patří mezi nejoblíbenější partnerské dvojice z českých komedií. Zatímco představitelka Blaženy Veronika Kánská si libuje v poklidném života nedaleko Chlumce nad Cidlinou, její dcera Anna-Marie Kánská si užívá v náručí miliardáře.

Veronice Kánské alias Blaženě je dnes padesát dva let a žije na vesnici. Zato svou dceru vyslala do světa.

Jako dcera Blaženy si užila své. Raději na to neupozorňuje

Krásná blondýnka Anna-Marie Kánská se už odmala snažila žít ve stínu své matky. Jelikož jí je opravdu velmi podobná, narážek si užila opravdu dost.

Sice vždy tvrdila, že ji lidé na veřejnosti nepoznávají, stačí se zadívat do jejích očí a všem je hned jasné, čí geny zdědila.

Její maminka už zřejmě zůstane navždy v srdcích diváků jako Blažena ze Slunce, seno. Jakmile se tak Anna-Marie ukázala vedle ní, lidé začali zírat a šuškat si.

Zdroj: Osobní archiv Richarda Chlada

Proto jí zřejmě pozornost okolí nikdy nebyla dvakrát příjemná.

Že si její maminka zahrála po boku Heleny Růžičkové, tak radši prozradila jen svým nejbližším.

Přesto tato absolventka vysoké školy, která mimo jiné pracuje v jóga studiu, očím veřejnosti neunikla.

Fotografií s ní se pochlubil miliardář

Může za to její současný přítel, milovník rychlých vozů a vlastník několika heren a kasín v České republice, šestapadesátiletý miliardář Richard Chlad.

Ten se s fotografií se svou novou krásnou přítelkyní pochlubil na své sociální síti.

Neváhal ani připojit její celé jméno, čím se živí a uvést, že na rozdíl od jeho předchozí partnerky je vše na jejím těle přírodní.

„Ne, to není Paris Hilton!!! To je moje nová přítelkyně, láska, Anna. Anna Marie Kánská. Absolventka vysoké školy, zaměstnaná, zároveň má ‚vedlejšák‘ jako cvičitelka a vyznavačka jógy. Zcela přírodní,“ napsal Chlad k fotografii s Annou-Marií.

Informace o jejich vztahu začaly kolovat na internetu už před pár měsíci s tím, že si společně užívají čas na podnikatelově jachtě.

Kromě dcery Anny-Marie má Veronika Kánská ještě syna Adama.

Autor: Alice Konopásková

Související články