Dcera Baby z Hříšného tance je přitažlivá dívka. Podobá se matce v době její největší slávy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
baby hrisny tanec
baby hrisny tanec

Mnoho z nás zná Jennifer Grey jako Baby z legendárního filmu Hříšný tanec. Víte ale, že má osmnáctiletou dceru, která se rovněž sem tam mihne v nějaké té roli? Seznamte se se Stellou Gregg.

Stella se narodila manželům Jennifer Grey a Clarkovi Greggovi.

Slavní herci se vzali 21. července 2001 a jejich první a jediné dítě přišlo na svět 3. prosince 2001.

Vyrůstat jako dcera Baby z Hříšného tance a tváře ze seriálu Agents of SHIELD bylo těžké. Stella se nikdy nechtěla ukazovat na veřejnosti, raději se věnovala škole.

Mihla se za kamerou, ale raději se věnuje studiu

Přesto se objevila i před kamerou. Ještě jako holčičku jsme ji mohli vidět v deset let starém filmu Who Do You Think You Are?, dále například ve snímku Trust Me z roku 2013.

V roce 2017 se pak mihla v jedné epizodě marvelovského seriálu Agents of S.H.I.E.L.D, v němž zářil její otec.

Její Instagram se hemží fotkami z prázdnin v zahraničí, s přáteli a jejím přítelem Declanem, s nímž randí už šest měsíců a s nímž jí to velmi sluší.

Zdroj: Profimedia

Pod zamilovanou fotografii páru napsala, že ho miluje každým dnem víc a víc. Podobné vyznání se objevilo i pod snímkem jejích rodičů.

Ti v létě oznámili, že se budou rozvádět. Na svých sociálních sítích prozradili, že spolu už od počátku tohoto roku nežijí, přesto zůstávají přátelé.

„Po devatenácti společných letech jsme se v lednu rozešli, protože jsme věděli, že vždy budeme rodinou, která se navzájem miluje, všech si váží a stará se jeden o druhého,“ oznámila světu Jennifer Grey, hvězda legendárního Hříšného tance z roku 1987, kde si zahrála po boku neodolatelného Patricka Swayzeho.

Vypadá jako mladší kopie Baby

Ostatně svou krásu zdědila po matce. Sice je brunetka, ale mít blonďaté vlasy, možná byste si ji i s mladou Jennifer Grey spletli.

Stejně jako její maminka zamlada si i ona nechává záležet na svěžím a přirozeném vzhledu. Doufejme, že se ale neinspiruje v pozdější zálibě své matky v plastických operacích.

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články