Adoptivní syn Sharon Stone je lamačem dívčích srdcí. Nad rtem má dokonce i pihu krásy

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sharon stone
sharon stone

Kdo by neznal legendární scénu z filmu Základní instinkt, ve které herečka Sharon Stone ladně přehazuje jednu nohu přes druhou. V době, kdy snímek točila, nebyl její adoptivní syn Roan Joseph Bronestein sice ještě na světě.

Roana Josepha Bronesteina adoptovala nestárnoucí herečka v roce 2000. V tu dobu byla dva roky vdaná za novináře Phila Bronsteina, nakonec se rozvedli v roce 2003.

Hollywoodská herečka dlouho toužila po vlastních dětech, snažila se přirozenou cestou i za pomoci umělého oplodnění.

Kvůli autoimunitnímu onemocnění ale vlastního potomka mít nemohl a místo využití náhradní matky zvolila adopci.

Válka o syna

Herečka ale mateřské pudy projevovala po svém a v minulosti nepatřila mezi typické matky. Když už se svému nejstaršímu synovi věnovala, dělala to prazvláštními způsoby.

Pozornost na sebe malý chlapec strhnul, když mu bylo teprve osm let. V tu dobu o něj herečka válčila se svým exmanželem.

V roce 2008 ale soud svěřil výchovu Roana výhradně do rukou otce. Podle soudce se herečka odmítla podílet na péči, když to nevyhovovalo jejímu programu.

Soud uvedl, že takové chování je na straně rodiče nepřijatelné a neslouží nejlepším zájmům dítěte.

Za páchnoucí nohy na botox

Ze soudních spisů také vyšlo najevo, že Sharonina výchova byla příliš drastická.

Teprve osmiletého chlapce posílala prý na léčbu botoxem kvůli jeho páchnoucím nohám.

Phil Bronestein u soudu uvedl, že správné a jednoduché řešení by bylo, aby Roan nosil v botech ponožky a používal deodorant na nohy.

Zdroj: Profimedia

Herečka tak neuspěla s žádostí, aby se její syn přestěhoval k ní do Los Angeles. Syn tak byl svěřen do péče otce a Sharon jej směla pravidelně navštěvovat o víkendech a prázdninách.

Hvězda erotické thrilleru Základní instinkt se v tu dobu starala ještě o syny Lairda a Quinna Kellyho.

Díky synům překonala špatné období

Mateřský pud se v herečce ale přeci jen vzedmul. Své syny bezbožně miluje, a když sama věděla, že nemůže mít potomky přirozenou cestou, chtěla poskytnout domov někomu, kdo o rodiče přišel.

Její synové jí pomohli překonat složitá období. Ta přišla hlavně po překonání padesátky.

Sharon stárnutí nešla špatně. Jako sexsymbol byla zvyklá na to, že po ní muži šílí. Ale po překonání padesátých narozenin přišly vrásky, se kterými se musela naučit žít.

V tu dobu jí synové pomohli nejvíce a stali se její životní oporou. Podle jejích slov se nemůže hroutit a dělat hlouposti. Musí tu být pro ně, být silná a být tu vždycky, kdy budou potřebovat.

Chce se jmenovat po matce

Vypadá to, že Roan veškeré chyby své slavné matce odpustil. Pravidelně ji doprovází na společenské akce a svět se nestačí divit, jak moc mu to ve smokingu sluší.

O své syny se ale vždycky velmi bála, a proto je začala ukazovat až v poslední době. O pozornost se zatím hlásí spíše nejstarší Roan. Mladšího Lairda třeba představila v roce 2015 na premiéře akčního seriálu.

Roan se v loňském roce dokonce rozhodl, že chce nést příjmení své slavné maminky. Chce, aby celé jeho jméno znělo Roan Joseph Bronstein Stone.

Kromě tří synů adoptovala v minulosti Sharon Stone ještě starší dámu. Prý aby její kluci měli i babičku.

Autor: Barbora Turková


Související články