Adoptivní syn Sandry Bullock je roztomilý černoušek. Vedle maminky vypadá jako pořádný frajer

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sandra bullock
sandra bullock

Hollywoodské krásky mají, zdá se, srdce na dobrém místě. Mnoho z nich se rozhodlo pro adopci dětí, klidně i několika. Jednou z nich je i herečka Sandra Bullock. Ta adoptovala chlapce jménem Louis Barda.

Mělo to být perfektní rodinné štěstí. Herečka Sandra Bullock se za konstruktéra motocyklů Jesseho Jamese provdala v roce 2005.

Na začátku roku 2010 se dvojice rozhodla, že si adoptuje chlapečka jménem Louise Bardo.

V březnu se ale na Jamese provalila nevěra, a krásná herečka požádala o rozvod.

Bylo to jen pár dní potom, co si Sandra Bullock došla pro cennou sošku Oscar. V děkovné řeči prohlásila, že cenu získala díky perfektnímu rodinnému zázemí, která má.

James se poté léčil ze závislosti na sexu a jen marně doufal, že ho slavná manželka vezme na milost.

Byl její jedinou radostí

Roztomilý černoušek, jehož celé jméno zní Louis Bardo Bullock, se narodil v New Orleans. V tu chvíli se stal jediným štěstím krásné herečky.

Ta se k celé rodinné záležitosti, která ji hluboce zasáhla, nevyjadřovala. Konstruktér motocyklů prohlásil, že si přál, aby nevěra praskla.

Zdroj: Profimedia

Z peněz za rozvod se radovat nemohl, protože díky předmanželské smlouvě nedostal ani cent.

K celé záležitosti se Sandra vyjádřila až v dubnu toho roku pro časopis People. Ten byl také první, který otiskl společné fotky matky s dítětem.

Přiznala, že jen díky němu má opět důvod k úsměvu. V rozhovoru také přiznala, že adopci chlapečka zahájila ještě společně s manželem.

Láska jejího života

V roce 2015 se jí neskutečně dařilo. Časopis People ji vyhlásil za nejkrásnější ženu světa a ze všech hereček si vydělala nejvíce. Milostný život ale šel ke dnu. Do tohoto roku byla sama.

Láskou jejího života se stal syn. Když se jí v jednom rozhovoru ptali, jestli je do někoho zamilovaná, odpověděla, že ano a že je mu pět a půl.

Kolem adoptivního syna se točil celý její život. Zaměřila na něj veškerou pozornost.

Armáda bodyguardů

Sandra svého syna miluje nadevše a je pro něj ochotná obětovat cokoliv. Najala pro něj i bodyguarda, protože v roce 2014 se do jejího domu vloupal muž.

Sice nic nezpůsobil a následně byl při jiné loupeži dopaden, herečka měla podle svého okolí trauma z hrůzného zážitku.

Proto najala celou armádu bodyguardů, kteří měli chránit nejen ji a její majetek, ale především jejího syna.

Od roku 2015 chodí s fotografem Bryanem Randellem a vypadá to, že je po jeho boku velmi šťastná. Louise i svou adoptivní dceru Lailu zásadně skrývá a nerada ji světu ukazuje.

Až letos, kdy celý svět bojuje s pandemii, pookřála, a dceru ukázala v domácím videu, ve kterém zdravila zdravotní sestřičky.

Jinak je na své soukromí ale velmi skoupá a vypadá to, že jí jen máloco přesvědčí k tomu, aby udělala výjimku.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články