Lenka (42): Zjistila jsem něco ohledně svého těla, co mě šíleně vyděsilo. Určitě máte stejný problém, tady je řešení

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
zena 96
Zdroj: Shutterstock

Nějaké ty vitamínové pilulky v dnešní době používáme téměř všichni. Není to žádná ostuda, některé vitamíny si zkrátka tělo neumí vytvořit samo. Existují ale i látky, které si samo vytvoří, jen v nedostatečném množství.

„O vitamínu D jsem toho dříve příliš nevěděla. Jenom to, že ho naše tělo získává ze slunce. V internetovém článku jsem se ale nedávno doslechla o tom, že je důležitý pro zdravé kosti,“ vypráví Lenka.

„Déčko je obecně důležité pro mineralizaci kostí, ale i zubů. S těmi jsem měla dlouhodobé problémy a i můj zubař mi řekl, že vitamín D by mohl pomoci. Proto jsem se začala poohlížet po nějakém doplňku stravy či vitamínu, který by mi s dodáním této látky do těla pomohl,“ vysvětluje. „A tak jsem narazila na produkt D3 a D2 kapky WoldoHealth od výrobce Kappa.“

Tělo si vitamín samo jen tak nezíská

I když je pravda, že sluneční záření našemu tělu dokáže dodat vitamíny D2 a D3, v létě by na nás muselo svítit slunce nepřetržitě, abychom ho vstřebali dostatek. To pro ty, kteří jsou zavřeni ve stinných kancelářích, není úplně možné.

V zimě se pak navíc přidá stín a brzké stmívání, naše tělo tak může mít velké problémy s nedostatkem této látky. Důsledkem je únava, bolest zubů, kloubů a celkově špatné zásobování těla vápníkem.

„Když jsem tohle všechno zjistila, vyděsilo mě to. Dokonce jsem kvůli tomu nemohla spát. Začala jsem hledat vhodný přípravek, který by mi mohl pomoci, ale všechny byly buď drahé, s vedlejšími účinky nebo se spoustou látek, které naopak mohly uškodit,“ píše Lenka.

„Pak jsem ale objevila D3 a D2 kapky WoldoHealth. Jde o kapičky z čistě přírodních materiálů, které se aplikují jednoduše lékařskou pipetou. Jsou bez příchuti, bez barviv a jakýchkoliv chemických látek.

Zaujalo mě také to, že jsou stoprocentně vegetariánské, nebyly testovány na zvířatech a ani při jejich tvorbě nebylo žádnému ublíženo. A to mě jakožto vegana velmi potěšilo,“ dodává.

Bez vitamínu K2 nemá déčko ty správné účinky

S vitamínem D se pojí vitamín K2, který dopomáhá k udržení zdravého stavu kostí a k normální srážlivosti krve. Teprve při správné kombinaci látek D3 a K2 je tělu dopřáno vše, co si zaslouží.

„To jsem zjistila až poté, co jsem si nastudovala D3 a D2 kapky WoldoHealth, které obsahují oba vitamíny ve vyváženém poměru. Ihned jsem se rozhodla si je objednat a vyzkoušet je,“ píše spokojená Lenka.

Už po pár dnech podle svých slov poznala, že svému tělu ulevila. „Sedím každý den dlouhé hodiny v kanceláři, večer mívám těžké nohy, bolí mě kolena a hlavně jsem měla problém s těmi zuby,“ přiznává.

„S přípravkem D3 a D2 kapky WoldoHealth jsem ale zjistila, že i při své práci mohu přijít domů, lehnout si do postele a užít si odpočinek naplno. Brzy potom, co jsem začala kapky užívat, jsem se začala budit se skvělým pocitem,“ dodává.

„Vždy jsem se snažila žít zdravě, pomáhat přírodě a dopřávat si hodně odpočinku. Teď to všechno mohu kombinovat a nemusím mít pocit, že bych kvůli tomu musela užívat chemické látky, které mi škodí. Kapky bych doporučila každému, kdo se chce cítit odpočatý a ve formě.“

Na závěr Lenka dodává, že při studování léků na internetu narazila také na další produkty od firmy. „Začala jsem používat i DMSO dimethylsulfoxid, který je rozpouštědlem a funguje jako alternativní a čistě přírodní léčivo,“ píše. „Dnes je ze mě díky WoldoHealth úplně nový člověk.“

Autor: redakce

Související články