Žena oslovuje svého partnera přezdívkou, jelikož nedokáže vyslovit jeho jméno. Není sama, kdo má tento problém

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Laska
Zdroj: Shutterstock

Být dobrým partnerem je ve vztahu to nejdůležitější. Trávit s partnerem společné chvíle, poznávat nové země a sdílet stejnou domácnost je náročné, ale krásné. Co když ale po pár letech ve vztahu zjistíte, že má váš partner problém, který by vás ani ve snu nenapadl?

Pokud jde o jména, některá je rozhodně těžší vyslovit než jiná, zvláště pokud pocházejí z jiného jazyka nebo kultury. Problém s výslovností jména má i žena ze zahraničí, která se nedávno přiznala k nepříjemnému trápení.

Kruté přiznání

Žena využila sociální síť TikTok, aby se podělila o problém ve vztahu. Nejedná se však o ledajaký problém, nýbrž o problém s výslovností partnerova jména. Žena i po několika letech manželství stále nemůže správně vyslovit švédské jméno svého manžela.

Místo toho, aby se žena snažila naučit partnerovo jméno, mu poslední tři roky říkala „Bejby“.

Ve videu, které sdílela na sociální síti sama řekla: „Dobře, přiznávám se. Svému manželovi říkám poslední tři roky Bejby, protože netuším, jak vyslovit jeho švédské jméno.“

@maybebreaSeriously how do I pronounce his name before he sees this?? #fakesmile #fördig♬ Rasputin – Boney M.

Je pravda, že některá švédská jména jsou na výslovnost doopravdy těžká. Sama žena neví, zda svého muže nazývat Ragner, Ragnar nebo Regner. Sdílení tohoto problému pobavilo nejen nás, ale i velké množství sledujících, kteří na toto video narazili.

Není v tom sama

Lidé, kteří video viděli, se ihned vyjádřili v komentářích. Jeden uživatel dodal: „Mám pocit, že tě naprosto chápu. Jméno mého manžela je Kapuamamalukeakua.“ Další sledující pak uvedl, že je se svým partnerem sedm let a s výslovností jména má dodnes také velký problém.

Mezi komentáři se také objevily návrhy, aby žena natočila video se svým manželem a požádala ho, aby se představil a vyslovil své jméno tak, jak má správně znít. A kdo ví, třeba se žena již brzy s takovým videem představí a lidé zjistí, že výslovnost švédského jména není tak těžká.

Co byste dělali, kdybyste se ocitli v takové situaci? Snažili byste se partnerovo jméno naučit, nebo byste raději zvolili nějakou vámi vymyšlenou přezdívku?

Zdroj: Mirror

Autor: Štěpán Pacík


Související články