Žena na sociální síti varuje před nezamykáním dveří u auta. Může za to její nepříjemná zkušenost

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Klice
Zdroj: Shutterstock

Většinu z nás po nastoupení do auta ani nenapadne, že by se v okolí mohl pohybovat někdo, kdo by se také rád svezl. Nikdy ale nevíte, kdo se okolo vašeho vozu nachází, obzvlášť pokud jste někde, kde to neznáte.

Uživatelka sociální sítě Tik Tok se před nedávnem podělila o příběh, který zažila. Stejně jako vy, se ani tato dívka po nastoupení do vozu občas nezamykala. Po tom, co zažila, si bude dávat velký pozor a vůz už nenechá nikdy odemčený.

Noční můra každého z nás

Na své bezpečí si dává pozor každý. Dívka, která se o video podělila, si myslela to stejné, dokud nezažila situaci, na kterou by nepomyslela ani ve snu. Do jejího vozu se totiž snažil dostat cizí člověk, i když byla uvnitř.

„Dnes ráno jsem se chystala odjet do práce. Nasedla jsem do svého auta a ihned jsem zamkla dveře svého auta. Zatímco jsem si zapínala bezpečnostní pás, všimla jsem si ženy, která zastavila se svým vozem přímo za mnou,“ řekla dívka.

Celou situaci pozorovala a viděla muže, který se blížil k autu ženy, jež zastavila za ní. Rozhodla se proto počkat, než auto odjede. Ze záhadného důvodu však muž k ženě do vozu nenastoupil a odešel.

Příběh, ze kterého mrazí

Žena ve druhém vozu chtěla odjet, ale najednou zastavila přímo u auta mladé dívky a začala zuřivě troubit a ukazovat na ni. „Ze začátku jsem nechápala, co se děje. Jakmile jsem se otočila, uviděla jsem toho stejného muže, jak se najednou snažil dostat do mého auta,“ dodala dívka.

Může být ráda, že se po nástupu do vozu zamkla. Kdo ví, co by se mohlo stát a jaký měl muž důvod k dobývání se do jejího vozu. Dívka ve videu poděkovala ženě, která ji na nebezpečí upozornila.

Patříte-li k těm, kteří se běžně nezamykají, rozhodně začněte. Nikdy totiž nevíte, jaké nebezpečí může číhat zrovna na vás.

Zdroj: Mirror

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články