Zdravotní sestře připadalo, že má malá prsa. Za sebou má plastiky za 200 000 dolarů a nehodlá přestat

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Tara Jayne
Zdroj: Profimedia

Sama sebe označuje za lidskou barbie. Australská zdravotní sestra Tara Jayne McConachy utratila za svůj život více než 200 000 dolarů za úpravy svého těla. Má plastiku prsou, pozadí, očních víček, několik botoxů rtů. A tím rozhodně nechce skončit.

Tara se proslavila v srpnu loňského roku, kdy se objevila jako jedna z hlavních postav v dokumentu Todda Sampsona. Ten se ve svém snímku soustředí na osoby, které jsou doslova posedlé touhou prohnat své tělo plastikami.

Všechno na mě bylo příliš malé

S plastikami Tara začala údajně proto, že jí přišlo, že má malá prsa. Postupně se jí ale začalo líbit, jak oproti zbytku jejího drobného těla vyčnívají. Rozhodla se tak přistoupit i k plastice pozadí, aby prý zvýraznila své ženské tvary.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tara Jayne 🔒 (@tara_jayn3)

„Se svými implantáty nejsem vůbec spokojená. Snažila jsem se přesvědčit lékaře, že chci větší a lépe tvarované. Zatím to ale neprošlo,“ svěřila se zklamaná zdravotní sestra pro NZ Herald.

Hlavním důvodem, proč jí odborníci nechtějí prsa zvětšit více, je její nízká váha. Větší prsa by pro ni mohla být zdravotně nebezpečná, hrozily by především výrazné problémy se zády.

Neexistují limity

Podle serveru Daily Mail v minulosti Tara několikrát uvedla, že co se týče plastických operací, neexistují pro ni žádné limity.

Kromě prsou si nechala udělat několik dalších úprav těla, aby získala co nejvíce ženské tvary. Velmi výrazná jsou také její ústa, která prošla už několika botoxy. A podle Tary jich bude ještě více.

„Plastická chirurgie je něco, co mě dělá šťastnou. Nevidím důvod, proč bych měla přestávat. Cítím se ve svém těle spokojená, ale vím, že s nějakou tou další úpravou budu ještě spokojenější,“ vysvětlila.

Zdroj: Daily Mail, Mirror, NZ Herald, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články