Ukrajinská barbie předvedla své perfektní tělo. Takhle božsky teď vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Valeria Lukyanova
Zdroj: Profimedia

Oblíbená hračka především u dívek. Ty s plastovou panenkou trávily většinu svého volného času a braly ji všude, kam jen mohly. Někdo si však barbie zamiloval natolik, že se kvůli ní rozhodl pro velkou životní proměnu.

Valeria Lukyanova je ukrajinská modelka a bavička. Nejznámější je díky své snaze vypadat jako barbie. K tomu, aby modelka vypadala jako plastová panenka, používá make-up a kontaktní čočky. Letos oslaví šestatřicáté narozeniny.

Život panenky barbie

Skoro každé malé dítě mělo doma panenku barbie. Většina ale zůstala pouze u toho, že ji měla jako pouhou hračku. Valeria měla už od dětství jasnou vizi. Proměnit se v jednu z těchto panenek.

Bylo by to v pořádku, kdyby se v umělé panenky nesnažila proměnit celá její rodina. Představa, že na ulici potkáte plastovou panenku, je k neuvěření. Živoucí barbie Valeria má na sociální síti Instagram jeden milion sledujících.

Valeria sama uvedla, že má prsní implantáty. Zbytek jejího těla je prý přirozený a štíhlý díky každodennímu cvičení v posilovně a speciální stravě, kterou tato dívka dodržuje.

Zajímalo by nás, jaký jídelníček musí člověk držet, aby vypadal jako plastová hračka.

Někteří lidé Valeriin vzhled milují, jiní ho odsuzují ve velkém. Podívejte se sami a rozhodněte se, jaký je váš názor na tuto ukrajinskou modelku.

Našla panenka svého kena?

K barbie neodmyslitelně patří i ken. Stejně tak, jako je zájem o plastové panenky barbie, je i velký zájem o Valerii.

Všichni zájemci však mají bohužel smůlu, protože tato dívka je vdaná s ukrajinským podnikatelem Dmitrym Shkrabovem, jenž si může plastovou krásu užívat se vším všudy.

Valeria není zajímavá pouze díky svému vzhledu. Tato barbie je dokonce skladatelkou, operní zpěvačkou a nahrála dvě vlastní alba. Aby toho neměla málo, napsala i vlastní knihu o astrálních výletech.

Valeriin životní styl je velice zajímavý. Žije pouze na tekuté stravě a je vegetariánkou. Před nedávnem uvedla, že plně trénuje, aby se mohla živit pouze vzduchem. Valeria věří, že jídlo a voda nejsou nutné k přežití.

Ve volném čase učí na škole, která vyučuje cestování mimo tělo. Duchovní život je její velkou zábavou. Koho by to kdy napadlo, že se barbie rozhodne žít duchovním životem?

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články