Ted Richards touží vypadat jako papoušek. Nechal si obarvit bělmo a odstranit uši, ty daroval příteli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ted Richards
Zdroj: Profimedia

Dnes je mu už přes 70 let, stále ale plánuje několik dalších plastik. Ted Richards je už několik let doslova posedlý touhou vypadat jako papoušek. Prošel proto mnoha úpravami svého těla, a to včetně operace nosu, který by měl připomínat zobák, nebo odstranění obou uší.


Začalo to všechno tím, že si pořídil papoušky Ellie, Teaka, Timneh, Jakea a Bubi. Aby jim prokázal lásku, začal své tělo pokrývat barevným tetováním. Později se ale rozhodl, že se v papouška promění úplně.

Na kontě má nyní Ted, kterému se přezdívá také Papouščí muž, více než 100 tetování a přes 50 modifikací těla, mezi které patří piercingy, rozštěpení jazyka a odstranění uší.

Uši daroval příteli

Papoušci mají místo uší vlastně jenom malé otvory v hlavě. A přesně to chtěl i Ted Richards. Nechal si proto obě uši, ve kterých měl tou dobou už napícháno několik piercingů, uříznout. Podle serveru Daily Record je zakonzervoval v pryskyřici a daroval je příteli.

Ten je měl podle jeho slov ocenit, co s nimi ale dále dělal, to nikde uvedeno není. Další bizarní operací, kterou podstoupil, je obarvení bělma očí. Do toho si nechal vstříknout červenou, modrou, žlutou a oranžovou barvu, aby se opeřencům více podobal, uvádí The Sun.

Se svým vzhledem je spokojený

„Jsem šťastný. Myslím, že moje rozhodnutí je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Když se dívám do zrcadla, nemohu se na sebe vynadívat,“ řekl Papouščí muž v rozhovoru pro Huffpost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ted Parrotman (@ted_parrotman)

Že je jeho život papoušky doslova obklopený, dokazuje i jeho partnerka. Ta sice neprošla tolika tělesnými modifikacemi jako on, má ale několik barevných tetování, do dredů ráda zaplétá barevné bavlnky a miluje pestrobarevné oblečení.

Ted Richards několikrát přiznal, že si je vědom toho, že některé operace ho mohou zdravotně omezit na celý život. Několikrát už mu kvůli špatně odvedenému zákroku hrozila infekce. To ho ale údajně nezastaví a bude na úpravách svého těla pracovat i nadále.

Zdroj: Instagram, The Sun, Huffpost, Daily Record

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články