Talentovaná vizážistka se z fleku promění v Angelinu Jolie nebo Donalda Trumpa. Ukážeme vám její další výtvory

od František Olša
2 minuty čtení
Nicky Hill
Zdroj: Profimedia

Každodenní líčení může být pěkná fuška. Většině lidí díky období pandemie odpadla povinnost trávit každé ráno několik desítek minut před zrcadlem. Pro jednu dívku z Británie to však neplatí a líčením tráví i několik hodin.

Nicky Hill je sedmadvacetiletá kreativní vizážistka. V minulosti začala líčením pro svou rodinu a přátele, které líčila na velké události, později pak ze svého talentu udělala kariéru. Nicky kvůli pandemii však jako vizážistka pracovat nemohla. To jí ovšem nezabránilo líčit sama sebe.

Neuvěřitelný make-up

Nicky je samouk. Během pandemie měla spousta volného času a rozhodla se experimentovat. Na svém obličeji vytvořila několik optických iluzí a proměnila se v řadu známých celebrit.

Vizážistka říká, že věnuje spoustu času plánování a vytváření transformací. Nejprve si vybere fotografii celebrity, kterou pak studuje, aby označila kostní strukturu a tvar obličeje. Sama ze sebe udělá skoro kohokoliv.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený .♢𝐧𝐢𝐜𝐤𝐲𝐡𝐢𝐥𝐥𝐚𝐫𝐭𝐢𝐬𝐭𝐫𝐲♢. (@nickyhillartistry)

Některé proměny jsou však pro mladou ženu velmi náročné. Pokud vás líčení přestává bavit už po pár minutách, tak by tento styl líčení nebyl pro vás. Dívka totiž na některých proměnách pracuje i deset hodin.

Prorazit však bylo pro Nicky trochu problém. Jedna z jejích transformací byla sdílena na internetu snad milionkrát. Protože však na fotografii nebyl žádný vodoznak, vizážistka nedostala žádné uznání za svou neuvěřitelnou práci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený .♢𝐧𝐢𝐜𝐤𝐲𝐡𝐢𝐥𝐥𝐚𝐫𝐭𝐢𝐬𝐭𝐫𝐲♢. (@nickyhillartistry)

Zkusila to znovu

Nicky se po této prohře chtěla svého koníčka vzdát. Na chvíli vypadla ze cviku, ale partner Adam ji povzbudil a Nicky začala být znovu kreativní, což se jí rozhodně vyplatilo. Výsledky viděla již během pár měsíců.

Na svůj instagramový profil přidává nejrůznější proměny. V minulosti se proměnila v Angelinu Jolie, Borise Johnsona nebo Donalda Trumpa. Kdybyste ji s make-upem potkali na ulici, pravděpodobně byste netušili, kdo se pod nánosem líčidel skrývá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený .♢𝐧𝐢𝐜𝐤𝐲𝐡𝐢𝐥𝐥𝐚𝐫𝐭𝐢𝐬𝐭𝐫𝐲♢. (@nickyhillartistry)

Fanoušci tyto proměny milují a dívka má na svém účtu okolo patnácti tisíc sledujících a každý příspěvek sklízí velký úspěch. Jejím velkým snem je pracovat pro filmové produkce a cestovat po světě.

Nicky přejeme, aby se již brzy mohla vrátit do svého povolání a mohla si plnit sny, které zní úžasně. Kdo ví, třeba se díky filmovým produkcím podívá i do Prahy a na ulicích ji potkáme třeba se strašidelným make-upem, který také ovládá na jedničku.

Autor: Štěpán Pacík

Související články