Ruská kráska ovládla sociální sítě díky svým kadeřím až na zem. Od dětství si je nestříhala

od František Olša
2 minuty čtení
Daira Gubanova
Zdroj: Profimedia

Kdo by si nepřál vypadat jako Locika z filmu Na vlásku? Každá dívka si jako malá přála být princeznou, česat si své dlouhé vlasy a později pak potkat toho pravého prince, se kterým stráví spokojeně zbytek svého života.

Jedné takové krásce s dlouhými vlasy můžete závidět. Díky svým kadeřím totiž sklízí velký úspěch a před nedávnem prozradila, proč se je rozhodla nestříhat. Podívejte se, jakou péči si pravidelně dopřává.

Česání na celé odpoledne

Daira Gubanova je čtyřiatřicetiletá dívka z Ruska. Svou hřívu si pěstuje již dlouhých sedmnáct let a ani jednou nepřemýšlela nad tím, že by si vlasy zkrátila. Co ji k tomu vedlo a proč je pro ni slovo nůžky tabu?

Vše to začalo v dětství. Daira si stejně jako všichni děti v jejím věku hrála na školním hřišti. Kráska s kamarádkou pravděpodobně řešila péči o vlasy a také to, jak dlouho takový krásný účes roste.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Дашик Веснушка/ Long hair (@dashik_gubanova)

Proto se se svou kamarádkou vsadila o to, že si své vlasy už nikdy neostříhá. A jak řekla, tak se i stalo. Její zlaté vlnité vlasy měří neuvěřitelných sto sedmdesát dva centimetrů.

Péče není složitá

Ruská kráska sklízí úspěch na sociálních sítích. Na svém instagramovém účtu má přes sto osmdesát tisíc sledujících. Velice často přidává fotografie svých vlasů a jak je vidět na fotkách, inspirovala i ostatní dívky.

Na některých fotografiích se ukázala s kamarádkami, které se také snaží o dlouhý účes. Daira ale však stále vede a pravděpodobně bude velice těžké její délku překonat. A pokud si myslíte, že je těžké o tyto vlasy pečovat, jste na omylu.

Aby si Daira udržovala zdravé a silné vlasy, umývá si je dvakrát týdně a vyživuje pokožku hlavy ošetřujícími maskami složenými ze základních vitamínů a olejů. Každý den také bere vitamíny, aby si udržela ten nejlepší lesk.

Každé ráno si pak načeše vlasy a upraví si je do různých copánků nebo drdolů. Volně rozpuštěný účes na ulici nevolí, nechce totiž, aby se do vlasů zachytila i ta nejmenší nečistota. Své vlasy rozpustí pouze tehdy, když vyráží do říše spánku.

Daira pracuje jako bezpečnostní pracovník na letišti a občas má možnost objevit se před objektivem.

Zdroj: Daily Mail

Autor: Štěpán Pacík

Související články