Partnerský horoskop pro Býky: Zjistěte, co zažijete s Rakem, Štírem nebo Rybami

od Nikola Jaroschová
6 minuty čtení
znameni byk
Zdroj: Shutterstock

Jste čerstvě zamilovaní a chcete vědět, co vás čeká? Partnerský horoskop pro Býka je tady, zjistěte, co vás čeká s ostatními znameními. S Rakem vás čeká romantika, se Střelcem to bude skřípat.

BERAN

Váš vztah je sázkou do loterie. Býkům vládne Venuše a obdivují beraní energii. Berani zase obdivují býčí klid. Zde se setkávají dvě naprosto odlišné osobnosti, i co se temperamentu týče. Býka ale může občas vyděsit Beranova rychlost, což může být problém i v milostném životě. Býci milují dlouhou předehru, mazlení a hlazení, Beran je naopak mistr akce a rychlosti. Problém může být i to, že Beran potřebuje neustále něco dělat, kdežto Býk má rád klid a domácí pohodu. Občas si tedy Beran dovolí sólo akci, což v Býkovi vyvolá žárlivost a majetnické sklony. I přesto bude mít takové výlety dovolené, protože ten druhý si uvědomí, že se na partnera může stoprocentně spolehnout.

BÝK

Když se vy dva potkáte, je to láska na první pohled, protože oběma vám vládne Venuše. Jakmile dojde k milostným hrátkám, jste schopni promilovat celý den i noc a nejste vůbec unavení. Jste znamení, které si potrpí na tělesný kontakt, mazlení, hýčkání a v těchto projevech jste nejvytrvalejší znamení. Potkávají se zde osobnosti se stejnými pozitivními i negativními vlastnostmi. Dá se tedy říct, že zažijete pořádnou divočinu i pěknou nudu. Oba jste skvělí hospodáři, proto se nebudete o peníze handrkovat. Žena v Býku miluje teplo domova a příjemnou domácí atmosféru. Ale jsou tady i negativní stránky, a to je žárlivost a majetnické sklony. Vztah zkuste nastavit tak, že jednou ustoupíte vy, podruhé on.

BLÍŽENCI

Jestli se dají dohromady Býci a Blíženci, je dobré, aby měl Býk po ruce mokrý ručník. Bude ho totiž docela často potřebovat, aby si zachoval chladnou hlavu a fyzicky zvládl Blížence. Na první pohled vás uchvátí a okouzlí. A to svou družností a bezprostředností, která vám ale po čase může začít vadit. Blížencům chybí i domácí pohodička, kterou budou muset Býci zvládat sami. Blíženec vedle sebe nechce domácí puťku, ale doprovod do společnosti. Blíženci neumí být v klidu, na dlouhodobé soužití to s nimi moc nevypadá. Jestli ano, budou se muset obrousit hrany z obou stran. Blíženec totiž může Býkovi ukázat, že společenský život a zábava dodají jeho životu potřebné vzrušení. Býk zase může Blížence naučit, že i doma to může být skvělé a nemusí se neustále někam chodit.

RAK

Zde se potká citlivá Luna a krásná Venuše. Je tedy jasné, že o něžnosti a lásku tady nebude nouze. Občas na vás dokonce bude okolí žárlit. Oba máte velký smysl pro rodinu, domácnost a úsměv na rtech, hlavně u dětí. Raději jste oba dva doma než v hlučné společnosti. Jste to vy dva, kdo může vytvořit harmonickou rodinu. Jeden na druhého se můžete bezpečně spolehnout. Ale i uvnitř vztahu to může pořádně bublat, protože když si Býk na něco zvykne, nerad to mění, což se týká životního stylu i názorů. Tvrdohlavost a neústupnost Býka tak může občas Raka mrzet. Rak je velmi náladový, emocionální a Býk, když se nekontroluje, umí být zase pořádně netaktní. Případné hádky ale vyřešíte v posteli. Rak potřebuje cítit lásku, kterou mu Býk velmi rád poskytne.

LEV

Když Býk potká Lva, je ohromen jeho obrovskou silou, temperamentem a velkorysostí. Lev je rád středem pozornosti a miluje, když může dosahovat všech „nej“. Lev bude na Býkovi obdivovat jeho snahu, a když se k němu dostane, bude uchvácen tím, že se Býk nebojí žádné námahy, má trpělivost, ale i touhu vydělat hodně peněz. Obě znamení jsou v lásce vášnivá, což je jejich velkou devizou. Býk potřebuje mít jistotu a cítit se bezpečně, protože svoji spokojenost staví na stabilitě a jistotě. To je Lev schopný nabídnout. Býk na oplátku přijde s útulným domovem, ale i něžným laskáním v ložnici. Lev si zase libuje v komplimentech, proto by na to Býk neměl zapomínat a měl by chválit svého partnera prakticky pořád. Což může být ale i stinná stránka. Lev chce zářit a pyšnit se, že je středem dění. Jenže Býk se nespokojí s podřadným postavením. Proto by si měl Lev dávat pozor, aby ho Býk z jeho královského trůnu nesesadil. Oba jste silné osobnosti, které budou dominovat nad ostatními, a když Býk zapomene na žárlivost a umožní Lvu se občas předvádět, budete naprosto dokonalý pár.

PANNA

V tomto vztahu se potkávají dvě praktická znamení, která jsou skvělým rádcem v praktickém životě. Ani jeden nemá rád riskování a plýtvání penězi. Býk i Panna jsou konzervativní, takže namlouvání bude delší, ale jakmile se dáte dohromady, budete připomínat rozjetou lokomotivu, kterou jen tak nezastavíte. Oba sázíte na zdravý rozum, jste materialisté a umíte tvrdě dřít. Panna si na Býkovi cení obětavosti, Býk zase obdivuje rychlost jejího myšlení. Býk je ale vášnivé znamení, což bude u váhavé Panny na začátku problém. Panna neustále něco analyzuje a občas sklouzne ke kritice. Zato Býk je tvrdohlavý a jen tak si něco nenechá líbit. To ale může být u Panny kámen úrazu. Býk potřebuje, aby o něj bylo postaráno, což pečlivá Panna ráda zvládne.

VÁHY

Skvělým základem je fakt, že oběma znamením vládne Venuše. Ale nenechte se zmást, jedná se o dvě naprosto odlišné osobnosti, které si ve vztahu nedají nic zadarmo. První problém nastane u řešení problémů. Býk všechno v životě plánuje a organizuje, Váha je naprostý opak. Ta si těžkou hlavu s problémy nedělá a řeší je, až když už jich má dost. Býk sice vydrží hodně, ale tohle dlouho snášet nebude, Váha bude mít tendence házet svoje věci na jeho hlavu. Jednoho dne si Býk řekne dost a bouchne. To ale Váhu nerozhodí a dál bude Býkovi tolerovat jeho žárlivé výstupy, ke kterým sama zavdá podnět svým věčným koketováním. Protože je ale mezi vámi obrovská přitažlivost, v ložnici všechno srovnáte. Váha se ale bude muset snažit i jinde, protože jakmile to Býka v sexu přestane bavit, s Váhou se klidně rozloučí. Sice dostanete šanci vybudovat umělecké dílo, ale budete se muset hodně snažit.

ŠTÍR

Tady se sešla Venuše s Plutem, ale také s Marsem. Tato intenzivní milostná ženská a mužská směs je základ skvělého vztahu, protože láska se tady potká s obrovskou vášní. Štír je tajemné a sexem nabyté znamení, což Býk miluje. Přitahuje vás živočišnost, ale i oddanost a loajalita. Býk si ale musí dávat pozor, aby partnera neustále neprovokoval. Štír je totiž velmi emočně rozložitý, a když se naštve, smete po cestě všechno, co potká. Obě znamení se ale zbožňují a obdivují se. Štír umí skvěle manipulovat, díky čemuž dosáhne všeho, co chce. Oba proto musí mluvit otevřeně o všem, díky tomu předejdete mnoha problémům a nejistotě. Pojí vás totiž žárlivost a přesvědčit se navzájem o věrnosti bude neskutečně těžké.

STŘELEC

Tady se potká Jupiter s Venuší, a i když to vypadá idylicky, snadné to nebude. Jupiter ve Střelci touží po všem novém, kdežto Býk preferuje pohodlí a klid. Střelec má rád pohyb, Býk je vlastně lenoch. Oba naštěstí mají rádi přírodu, a když po Býkovi nikdo nebude chtít moc akce a večer ještě party, bude v pohodě. Střelec ale Býka vyslechne stylem jedním uchem tam, druhým ven, a pokud si Býk myslí, že Střelce zkrotí, je na omylu. Oba jsou neskutečně rozdílní a ani atmosféra domova, kterou Býk vytvoří, nepřinutí Střelce zůstat doma. Jako dvojice se ale můžete vzájemně doplňovat. Střelec Býka může naučit flexibilitě a novým věcem, Býk zase může Střelci ukázat, že risk neznamená vždycky zisk.

KOZOROH

Tady se potká Venuše se Saturnem a jiskry začnou lítat až ve chvíli, kdy jsou si oba vztahem jistí. Býk nemá rád riskování a Kozoroh si nechce nechat narušit svůj denní řád. Oba pro svou spokojenost potřebují cítit jistotu. Býk bude nejdříve zaskočen tím, že Kozoroh nebude mluvit o svých pocitech a nebude city dávat najevo. To neznamená, že by Kozoroh nemiloval, ale je to zkrátka velmi konzervativní znamení. Býk je ale trpělivý, a když se do sebe tihle dva zakoukají, nenechají se odradit počátečním chladem. Budou se navzájem obdivovat, že si jdou oba za svými cíli. Kozoroh moc dobře ví, že všechno si lze zasloužit jen tvrdou prací, což Býk naprosto chápe a respektuje. Občas si ale rád udělá radost, což bude i jeho úkolem v tomto vztahu. Kozoroh se musí naučit, že nemusí brát všechny věci až tak vážně.

VODNÁŘ

Když býk potká Vodnáře, bude nadšen, protože jeho vládcem je Uran. Venuše v Býku se potká s naprostým úkazem. Vodnář na začátku nerespektuje autority a hranice. Je jako vítr, který si vane, kam chce, a protože ho nejde spoutat, dělá si, co se mu zamane. Stejně jako Vodnáře. Vodnář se sice stará o blaho světa, ale Býk neví, jak se postarat o to jeho. I přesto se do sebe zamilují na první pohled. Jenže po zamilovanosti přichází první problémy. Vodnář je velmi inovativní znamení, kdežto Býk miluje tradice a nechce nic měnit. Tady musí nastoupit ukecaný Vodnář, který partnera přesvědčí. Jenže Vodnář je velmi společenské znamení, což se Býkovi nemusí líbit a může se cítit odstrčený na druhou kolej. Když Býk začne žárlit, je to problém. A když se Býk bude snažit Vodnáře si k sobě připoutat, Vodnář se mu naopak začne čím dál tím více vzdalovat. Všechno tedy bude o vzájemné toleranci.

RYBY

Začátek vztahu bude ovlivňovat vládce Ryb Neptun, takže je jasné, že první schůzka i milování bude velmi mystické. Býk si řekne, že určitě našel osudovou lásku. Jenže najednou si všimne, že Ryba má nevyrovnanou osobnost. Jednou chce to, podruhé ono a Býka to začne štvát. Ten řeší problémy prakticky, nic neodkládá, kdežto Ryby mají trochu jiný postup. Jsou nepraktické, libují si ve fantazii a neumí si nic zorganizovat. Býk převezme velení a Ryba se na něm brzy stane závislou ve všech aktivitách. Býk bude ochotný poskytnout díky Venuši bezpečný přístav a ostatní je budou označovat za božský pár. Jenže nic není na první pohled dokonalé tak, jak se zdá.

Ryba Býka nejprve svými city poblázní, ale když začne jít do tuhého a přijdou praktické problémy, Býk si nebude brát servítky. To se citlivé Rybce vůbec nebude líbit a začne to brát jako nedostatek empatie, lásky a citu. Ale ve výsledku sladit povahy těchto dvou znamení nebude problém. Romantika ze vztahu jen tak nevyprchá.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články