Partnerský horoskop pro berana: S býkem vás pojí silná vášeň, na krátkodobý vztah s kozorohem raději zapomeňte

od Nikola Jaroschová
5 minuty čtení
znameni beran
Zdroj: Shutterstock

Narodila jste se ve znamení berana a v lásce zatím tápete? Nenašli jste si vhodný protějšek pro život a v posteli vám to také neklape? V následujícím partnerském horoskopu pro vaše znamení se dozvíte, v jakých hvězdných kruzích byste měli hledat. A pokud zrovna s nějakým beranem randíte, následující odstavce se vám též budou hodit.

BERAN

Dva berani spolu budou držet krok a jejich vztah bude naplněn nevyčerpatelnou energií. Vládne jim Mars a živel ohně, což z nich činí ideální dvojici a jeden pro druhého bude spolubojovníkem na jejich společné cestě. Tento pár od života čeká hodně a je neskutečné, kolik toho spolu zvládnou.

Najednou si budou budovat kariéru, rodinný život i vysněné bydlení. Oba jsou navíc spontánní a kreativní. Potíž ale může být v tom, že oba chtějí všechno hned, což může být na škodu. Často se mohou potýkat s výměnami názorů, protože jsou silnými osobnostmi a neradi dělají kompromisy. Přeháňky ale naštěstí zmizí stejně rychle, jako se objevily.

BÝK

Mezi býkem a beranem vládne neobyčejně silná vášeň a přitažlivost, velký podíl na tom má spojení planet Venuše a Marsu, která ovlivňuje jejich znamení. Když se dva potkají, nespustí ze sebe oči ještě hodně dlouho a vytvoří spolu vztah směřující k velkým společným úspěchům.

Oba jsou dost průbojní na to, aby dosáhli všeho, co chtějí, a po žádné stránce nebudou strádat. Navzájem se podporují a dávají jeden druhému to nejlepší. Ohnivý Beran přináší do vztahu energii a vášeň, zemský býk zase vztah drží nohama pevně na zemi. Někdy to ale bude chtít vzájemnou toleranci. To je ale jediná chybka na kráse tohoto úžasného páru.

BLÍŽENCI

Býk a blíženci si snadno padnou do noty a budou se navzájem ve všem podporovat. Jsou si podobní a ani jednomu nechybí energie. I proto se jedná o velmi dynamická znamení. Blížencům vládne komunikativní Merkur, zato beranům vládne bojový Mars. I proto je to pár, který to dotáhne hodně daleko.

Jejich vztah je neuvěřitelně intenzivní a pořád se u nich bude něco dít. A to do té doby, než jeden druhého nenechají oddechnout. Blíženci jako vzdušné znamení jsou ale klidnější, a budou tedy občas potřebovat dobít baterky. V tuhle chvíli mohou blíženci připadat beranovi jako trochu nudní společníci. Pár si bude skvěle rozumět, pokud ale budou držet svůj temperament.

RAK

Protiklady se přitahují a tady to platí dvojnásob. Vztah ohnivého berana s klidným vodním rakem bude od začátku naplněn silnou přitažlivostí. Zamilují se do sebe rychle a intenzivně. Raka přitahuje rozhodnost berana, který má velké sebevědomí. Beran je pro raka vytouženým partnerem, který ho bude vést a bude za jejich lásku bojovat.

Beran zase ocení něhu a citlivost raka a vcítí se do něj. Než ale najdou společnou řeč ohledně praktického života, bude to chvilku trvat. Po erotické stránce se v tomto vztahu může objevit napětí – nedočkavý Beran a citově založený Rak budou potřebovat čas, než se navzájem sladí.

LEV

Tady se potkají dvě znamení ovládané ohněm. Plamen jejich životní energie se díky jejich lásce zdvojnásobí a společně dosáhnou všeho, po čem touží. Spojení Slunce a Marsu dává tomuto vztahu velkou sílu, kterou budou všichni obdivovat.

Tito dva se opravdu našli a jsou to silné osobnosti, které nemají rády kompromisy, ale jsou naladěny na stejnou vlnu. Rozumí si zcela přirozeně a do ničeho se nenutí. Navzájem se podporují, ale jen do té doby, než spolu budou chtít soupeřit. To by byl totiž pěkný výbuch, což by byla velká škoda. Jinak jsou ale jedno tělo, jedna duše.

PANNA

Tito dva se potkali, aby ukázali, co umí síla protikladů. Jsou do sebe zamilovaní a jeden druhého obdivují, ale chvilku jim bude trvat, než najdou společnou řeč. Mají sklon jeden druhého kritizovat a neuvážená slova protějška si budou brát velmi osobně.

Když budou mít společné zájmy, bude to něco jiného. Budou si mít o čem povídat a přijdou na spoustu skvělých nápadů. Pokud se vyhnou kritice toho druhého a potáhnou za stejný konec, vytvoří panna a beran velmi nadějnou kombinaci.

VÁHY

Beran a váhy stojí ve zvěrokruhu v přesné opozici a jejich energie do sebe perfektně zapadají. V tomto vztahu má každý z partnerů to, co ten druhý potřebuje, a dokážou se vzájemně obohatit. Beran ví, co chce, umí se prosadit a nerad dělá kompromisy, zatímco váhy jsou přizpůsobivé a trochu nerozhodné.

Občas si proto mohou lézt na nervy, ale hněv jim nikdy dlouho nevydrží. Mohlo by se zdát, že temperamentní beran bude ve vztahu udávat krok, ale váhy si dokážou udržet bezpečný odstup. Právě to přinese do vztahu rovnováhu a jeden druhému nezevšední.

ŠTÍR

Obrovská energie, to přesně vystihuje tato dvě znamení. Jsou to hrdé a silné osobnosti, které si od svého protějšku nenechají nic diktovat, ale na druhou stranu se nebudou nudit. Jsou vášniví a nespoutaní a v sexu jim to bude skvěle klapat. Jestliže by ale byla láska založena jen na sexu, neklapalo by jim to. Je tady něco víc. Štír je ovládaný Plutem i Marsem, pod kterým se narodil i jeho protějšek.

Pro tuto dvojici nebude problém najít společný pohled na život, ale problém bude jejich umíněnost a tvrdohlavost. Ale díky spojení beranova temperamentu a štírovy intuice dosáhnou všeho, čeho budou chtít.

STŘELEC

Tato dvě znamení se k sobě perfektně hodí. Beran i střelec jsou idealisti, ambiciózní a činorodí a budou mít seznam společných plánů. Nuda téhle dvojici rozhodně nehrozí, protože si budou společné chvíle a celkově život neskutečně užívat. Jsou spontánní a mají rádi změnu, v tom také jeden druhému skvěle padnou do noty.

Oba jsou optimističtí, přátelští a hraví, proto jim spolu bude skvěle a budou nadšeni partnerovou nekomplikovanou a otevřenou povahou. Konečně našli někoho, s kým si rozumí a nebudou řešit nějaké citové problémy. Klapat jim to bude i v posteli, zde se dostane ke slovu i jejich ohnivý živel.

KOZOROH

Kozoroh i beran jsou silné osobnosti, ale oba trochu jiného založení. Beran je díky Marsu otevřený, průbojný, ale kozoroh je pod vlivem země a planety Saturn spíše uzavřený a opatrný. Oba mají své ambice a ideály, za kterými v životě jdou, a to je spojuje.

V krátkodobém hledisku to asi nebude fungovat, ale v dlouhodobé rovině to fungovat bude. Když se pohádají, tak se každý zavřou někam o samotě a v klidu si od sebe odpočinou. Silná dvojice má díky vlivu Marsu sny a ambice. Optimistický beran dokáže kozorohovi zvednout náladu a realistický kozoroh pomáhá beranovi usměrnit jeho obrovskou energii.

VODNÁŘ

Beran a vodnář si padnou do noty, protože jsou to spřízněné duše a jejich láska bude krásná a intenzivní. Když se potkají, budou mít pocit, že spolu chtějí strávit celý život. Mají stejné ideály a touží po tom, aby je mohli naplnit společně. Překonají společně všechny překážky. Beran i vodnář jsou extroverti, kteří rádi jednají spontánně, jejich vztah proto bude velmi dynamický a plný vzrušujících změn.

Jeden před druhým nebudou mít žádná tajemství. Společný pohled na svět je pro ně velmi důležitý a je pevným základem jejich milostného pouta. Všechno bude klapat, tedy až na jeden problém – beran je nezávislý, a i když partnera velmi miluje, bude chtít mít svou svobodu. Zamilovaný vodnář chce ale všechno dělat ve dvojici.

RYBY

Když se potkají beran a ryby, budou se navzájem velmi přitahovat a bude to mezi nimi velmi jiskřit. Napětí mezi nimi bude i na poli erotiky, ale když se poznají trochu blíž, zjistí, že jsou velmi rozdílní. Berana ovládá Mars, a je tak velmi temperamentní. Ryby jsou velmi citlivé a ovládané Neptunem.

Beran může svůj protějšek pochopit, přesto se ale ryby budou občas cítit ve svazku trochu svázané a utlačované. Beran ale na druhou stranu ocení citlivost a lásku, kterou jim ryby poskytnou. Ryby se rády nechají vést a budou berana velmi obdivovat.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články