Nahý uklízeč našel díru na trhu. Prozradil, kdo si jeho nestandardní služby objednává nejčastěji

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nahy uklizec
Zdroj: Shutterstock

S jarem přichází čas na úklid. Jakmile zasvítí první jarní paprsky, jako bychom najednou viděli všechno, co celou zimu odkládáme a vidět nechceme. Úklidové firmy nejsou na trhu nic nového, ale nazí uklízeči tu ještě nebyli. Tuto díru na trhu zaplnil mladík z Brightonu.

Osmadvacetiletý Daniel Aitken se původně živil jako zedník. Před rodiči jednou pronesl žert, že by mohl uklízet zcela bez oblečení. Myšlenka mu ale utkvěla v hlavě a zjistil, že nikdo takové služby zatím nenabízí.

Své podnikání začal propagovat na svém účtu na Facebooku. Hodinovou sazbu za nahý úklid si určil necelých 900 Kč na hodinu.

Nahý úklid zaplnil mezeru na trhu

Jediné, co má Daniel při úklidu na sobě, je pár latexových rukavic. Přijede s čisticími prostředky a vybavením, shodí veškeré oblečení, nasadí si rukavice a vrhá se do úklidu.

„Jsem si vědom, že je to docela náhodná práce, ale viděl jsem mezeru na trhu a myslel jsem si, že využiju příležitost,“ řekl Daniel s tím, že do podnikání se vrhnul s úmyslem vydělat peníze na postavení vlastního domu.

Během prvních dvou týdnů se mu naplnil diář, z čehož byl i sám Daniel zaskočen.

Zveřejnil(a) Naked Cleaning Brighton & Hove dne Úterý 26. února 2019

Trapně se necítí

Při úklidu se trapně necítí, ačkoli na něj upírá pohled mnoho očí, protože lidé si jeho službu objednávají samozřejmě i s úmyslem pokochat se mužským tělem.

„Moje klientela byla zatím směsicí mužů a žen, kteří jsou většinou středního věku,“ vyvrací Daniel domněnku, že si jeho služby objednávají jen ženy, a dodává, proč ho netrápí stud: „Jsem si jistý, že to není nic, co by ještě neviděli.“

Profesionální mazlení

V případě, že byste vyžadovali více než úklid, má Daniel v nabídce ještě možnost profesionálního mazlení, a to za necelých 1400 Kč. Tuto službu ale provádí oblečený a považuje ji za terapii zejména pro cizince, kteří se mohou cítit osaměle.

„Moje bývalá přítelkyně a já jsme sledovali dokument o tomto typu terapie v Americe a Japonsku,“ komentuje mladík službu, kterou dopřává klientům.

Nejde ale vždy jen o mazlení, někdy si chce klient prostě jen popovídat nebo nesledovat televizi sám.

Jestli Daniel díky svému podnikání vydělá dost peněz, kromě vybudování snového bydlení si otevře mazlící kavárnu.

Zdroj: theargus.co.uk
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články