Na svém těle má přes 15 000 piercingů, 3 500 z nich ve vagíně. Pro její partnery je to těžké

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Elaine Davidson
Zdroj: George Gastin, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons

Její tělo zdobí více než 15 000 piercingů. Ona ale nemá v plánu skončit, dokud jich nebude přes 20 000. Elaine Davidson ze skotského Edinburghu je ženou s nejvíce piercingy na světě. Ty dohromady váží přes 3 kilogramy. To ji ale nezastaví v tom, aby ve své zálibě pokračovala.

„Některým lidem se líbím, jiným ne. Důležité pro mě bylo zvyknout si na všechny typy reakcí. Na ulici se za mnou lidé otáčejí, někdy je to proto, že je fascinuji, jindy si na mě ukazují se smíchem,“ říká žena podle serveru Daily Star.

Pro některé musí do zahraničí

Elaine se v minulosti přiznala, že ačkoli nejvíce je vidět její obličej, piercingy má i na dalších místech těla. Přes 3 500 jich má například ve vagíně.

Kvůli těmto speciálním kouskům dokonce musela několikrát vycestovat do Ameriky, protože v Británii je dělají jen na několika místech a velmi těžko se k nim člověk dostane.

Na dotazy, zda jí nepřekáží piercingy v běžném životě, odpovídá, že nikoli. Někdy jsou prý problémem pro její partnery, kteří se s nimi těžko vyrovnávají během milování. Ona sama si ale už zvykla a bez piercingů si připadá nahá.

Chtěla se stát rekordmankou

Důvod, proč se rozhodla Elaine Davidson propíchat si své tělo tisíci piercingů, je snaha dostat se do Guinnessovy knihy rekordů.

Už jako mladá chtěla v něčem vyniknout. Pak ji napadlo, že několik piercingů, které tehdy měla v obličeji, by se dalo přeměnit v rekord. Od té doby už utratila za ozdoby svého těla neuvěřitelné peníze.

Ačkoli v Guinessově knize rekordů je její jméno dávno zaznamenané, Elaine nehodlá s piercingy skončit, dokud jich nebude mít na těle přes 20 000.

Jednak se chce prý ujistit, že ji nikdo nepřekoná, zároveň ale také chce pokořit hranici, kterou si sama už kdysi dávno nastavila.

Zdroj: Daily Mail, Instagram, Daily Star

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články