Muž si na diskuzním fóru postěžoval na svou ženu. Reakce ostatních ho zaskočila

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Zena v domacnosti
Zdroj: Shutterstock

Očekáváte od svého partnera pomoc v domácnosti, nebo si vždy vše uděláte sami? Ve většině českých domácností je stále oblíbený stereotyp, kdy žena stojí za plotnou a muž se stará o opravy domu. Je na čase si říct, že těmto dnům již odzvonilo a muž za plotnou či žena s vrtačkou může být doopravdy sexy.


Pokud jde o vztahy, je to vše o dávání a přijímání. Rozhodně si nemůžete myslet, že budete stále jen brát od svého partnera, aniž by to mělo nějaké důsledky. Zdá se, že jednomu muži tato pointa trochu utekla.

Poprask na známém fóru

Nejmenovaný šestatřicetiletý mladík způsobil na známém fóru Reddit poprask poté, co prohlásil, že „nemá čas“ na výpomoc kolem domu, jak by si jeho přítelkyně přála. Asi je vám jasné, jak vypadaly reakce diskutujících uživatelů.

Muž v příspěvku vysvětluje, že pracuje na částečný úvazek během dne dopoledne, a poté po práci pokračuje studiem vysoké školy až do čtvrté hodiny odpolední, kdy je údajně vyčerpán.

Dodává také, že jeho přítelkyně v současné době studuje doktorát, pracuje na částečný úvazek jako výzkumný pracovník a má k tomu další brigádu. Muž usuzuje, že má žena velké množství volného času, protože pracuje z domu.

To nepochopíte!

V příspěvku muž dodal, že byl několik let v armádě. Po opuštění armády nastoupil na školu, aby se mohl stát inženýrem. Po dokončení všech povinností se musí každý den učit a dělat domácí úkoly. K tomuto sebelítostivému příspěvku dodal: „Na konci dne jsem vždy vyčerpaný, protože chodím do školy.“

Čemu se muž diví, je to, že po něm jeho žena, která prý údajně skoro nepracuje, chce, aby jí pomáhal s úklidem a vařením v domě. Své ženě muž většinou odpoví, že nemá čas a že po ní nechce, aby mu stále vařila. Nemá si prý jediný problém obstarat jídlo sám.

Dodal také: „Mám pocit, že její pracovní vytížení není tak vyčerpávající jako moje, a je fér, že se soustředím na své studium, protože mám pocit, že jsem za svou ženou pozadu. Ona už má dobře rozjetou kariéru a titul Ph.D., tudíž se ptám, jsem já ten špatný?“

A ptát se neměl. Stejně jako bychom odpověděli u nás v redakci, odpověděli stejně i uživatelé, kteří byli příspěvkem rozhořčeni. Jeden z uživatelů dodal: „Jak jsi mohl s tímto fňukáním přežít v armádě?“

Snad si muž díky komentářům uvědomil, že by měl své ženě pomáhat a že si na fóru utrhl velkou ostudu.

Zdroj: Mirror
Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články