Muž má na těle tetování a piercingy za 4 miliony korun. Prý mu zlepšily milostný život

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jeremy Schofield
Zdroj: Profimedia

V přepočtu více než 4 miliony korun. Tolik utratil celkově Kanaďan Jeremy Schofield za tetování a modifikace svého těla. Kromě toho, že je na svůj vzhled hrdý, některé změny prý dokonce velmi výrazně vylepšily jeho milostný život.

Jeremy o sobě říká, že když jde ven, nemusí se vlastně ani oblékat. Velká část jeho těla je totiž pokrytá kérkami, jeho hrudník dokonce vypadá, jako kdyby měl na sobě skutečně oblečenou košili.

Tetování, piercingy a další modifikace

Už přes 15 let provádí na svém těle Jeremy nejrůznější úpravy. Velkou plochu těla má pokrytou tetováním, kromě toho si ale nechal také udělat několik piercingů, má několika roztahováky ozdobené uši, pár podkožních implantátů a rozdvojený jazyk.

„Některé části svého těla jsem si nechával přetetovávat i dvacetkrát. Mám na nich obrovskou vrstvu inkoustu, takže to skutečně vypadá, jako kdybych byl oblečený,“ prozradil v rozhovoru pro Mirror.

Lepší milostný život

Už sedm let žije Jeremy Schofield se svou partnerkou. Z toho čtyři roky je s ní ženatý. Podle jeho slov ho podporuje a za každé jeho nové tetování je stejně ráda jako on.

Důvodem je i to, že ho tetování dělá sebevědomým. Jeremy je sám sebou, nebojí se toho, co si o něm lidé na ulici myslí, vysoké sebevědomí navíc prý na jeho partnerku působí svůdně.

Jeremy je otcem čtrnáctiletého syna. Prezentuje se na sociálních sítích a s úpravami svého těla nemá jen tak v plánu přestat. A pokud ho prý bude jeho chlapec v tomto ohledu následovat, rozhodně ho podpoří.

Zdroj: Mirror, Daily Star

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články