Milenci žijí od Valentýna v poutech. Nevšední pár prozradil, jaká činnost je pro něj nejhorší

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
par pouta
Zdroj: Shutterstock

Valentýn je svátek lásky, kdy si lidé dávají dary a dokazují si, jak moc se milují. Pár z Ukrajiny si ale letos na Valentýna dopřál něco, co se mnohým zdá jako dost podivný vzájemný dárek. Spoutali se totiž železnými okovy a slíbili si, že spolu zůstanou svázáni až do svatby.

Dokážete si představit, že byste s někým trávili doslova každou vteřinu svého života? I když někoho milujeme, je potřeba si držet odstup. Lidé chodí do práce, netráví spolu každý okamžik.

I podle psychologů je zdravý odstup něčím, bez čeho se člověk neobejde. Pokud budete svému partnerovi doslova neustále stát za zadkem, nebudete si mít večer o čem povídat, polezete si na nervy a čeká vás leda ponorková nemoc.

Ještě nejsou ani zasnoubeni

Viktoria Pustovitova (28) a Alexander Kudlay (33) si na Valentýna řekli, že si dají dárek, kterým si dokážou lásku nejen v ten jeden jediný den, ale opravdu každý den v roce. Netradičním dárkem překvapili celý svět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lotus News (@lotusnews_)

Vzájemně si totiž darovali pouta, kterými se svázali a prohlásili na sociálních sítích, že spolu vydrží spoutaní až do svatby. Největším šokem ale je, že nejsou ještě ani zasnoubeni.

Pár si údajně přislíbil, že pokud spolu vydrží celé dlouhé dny, zvládnou společně už všechno a bude to pravý důkaz lásky. I když je to podle psychologů přesný opak pravdy, oni si trvají na svém.

„Rozcházeli jsme se jednou nebo dvakrát týdně. Když během dalšího boje Vika znovu řekla, že se musíme rozejít, odpověděl jsem: Tak si tě připoutám k sobě,“ vysvětlil v té době prodavač automobilů Alexander.

Pár navíc své spoutání využívá k zisku. Na sociálních sítích sdílejí příspěvky, ve kterých vysvětlují, jak se jim společně žije. Uspořádali také charitu sami na sebe a lidé jim opravdu posílají peníze.

Překonali rekord

V současné chvíli je pár držitelem rekordu v nejdéle svázaných lidech na světě. Plánují také společnou reality show, na její vysílání by ale potřebovali více peněz. Podle jejich slov záleží na tom, zda jim někdo opět přispěje.

„Jsme navzájem trochu otrávení. Je to pro mě komplikované. Byla jsem nervózní, jsem nervózní a pravděpodobně budu nervózní i nadále,“ řekla Viktoria, která ale i nadále trvá na tom, že pro svého přítele udělá všechno.

„Měl jsem samozřejmě chvíle, kdy jsem toužil po tom si řetězy sundat. Ale překonal jsem svůj vztek a zvládli jsme to společně. Věřím tomu, že tímhle stylem společně zvládneme všechno,“ dodává Alex.

Pár také tvrdí, že nejhorší jsou noci, kdy se ani jeden pořádně nevyspí. Vzájemné připoutání jim brání v pohodlném odpočinku, jelikož ale kvůli němu nemohou ani chodit do práce, není to podle nich takový problém.

Lidé na ulici se jim smějí, někteří z těch, kteří o jejich projektu vědí, je podporují. Jak to nakonec dopadne, zda se pár vezme, popřípadě kdy to bude, to není jisté. Prozatím zůstávají tedy spoutáni jenom pouty.

Zdroj: mirror.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články