Její sestra chodila s jejím otcem. Když tajemství prasklo, rozhádalo celou rodinu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
zena smutna
Zdroj: Shutterstock

Některé rodiny bývají složité. Lidé se rozcházejí, rozvádí, adoptují si dítě, nebo se starají o děti, které nejsou jejich. Jenže příběh, který se stal nejmenované ženě z Velké Británie, vás i tak zaskočí. Ve světě totiž nemá obdoby.

„Je to jako drama z nějakého sitcomu. Vlastně je to svým způsobem vtipné a zdá se to jako scénář k nějaké komedii. Jenže je to pravda a já jsem z toho stále v šoku,“ napsala anonymně žena, která si složitou situací prošla.

Dnes dospělá autorka příběhu totiž před nějakým časem zjistila, že její sestra se začala scházet s jejím biologickým otcem. Neměla však nejmenší tušení, že je muž součástí rodiny.

Tajemství na dlouhé roky

Když bylo hlavní hrdince našeho příběhu sedmnáct, matka jí řekla něco, k čemu se dlouho odhodlávala. Oznámila jí, že muž, s nímž rodina žije, není její vlastní otec. Biologického tátu také dívce představila.

„Řekla mi, že jsem už dost stará na to, abych to pochopila. Můj vlastní otec o mně věděl, platil alimenty, souhlasil s tím, že bych měla znát pravdu. Zároveň ale slíbil, že do mého života nebude nijak zasahovat.“

Matka zároveň dceři řekla, že její současný partner pro ni dělá vše a bere ji jako vlastní. Požádala ji pak, aby nikdy své mladší sestře neřekla, že jsou ve skutečnosti nevlastní.

„Slíbila jsem, že jí pravdy ušetřím. Svého nevlastního otce jsem brala jako vlastního a neměla jsem důvod říkat mé sestře, že náš otec vlastně není mým biologickým otcem. I tak mě ale tajemství dlouhé roky tížilo.“
Šok na sociální síti

I když se žena snažila zapomenout, když se jednoho dne na profilu sociální sítě její sestry objevila fotografie s jejím novým přítelem, strnula hrůzou. Její sestra, která tou dobou už žila jinde, totiž sdílela obrázek s mužem, který byl jejím otcem.

„Můj biologický otec to věděl. Věděl, že je to moje sestra. A i když spolu nemají vlastně nic společného, stejně od něho bylo strašné si s ní něco začít. Musela jsem jednat,“ píše autorka.

Hned poté, co fotku objevila, zavolala své sestře a všechno jí řekla. Oznámila jí, jak byla ve svých sedmnácti letech u otce, jak nikomu nechtěla ublížit a jak dlouhé roky trpěla. Způsobila si tím ale jen problémy.

Rozhádala se se všemi

I když si tehdy žena myslela, že dělá dobrou věc, dnes už tomu tolik nevěří. Její sestra se sice s mužem pohádala a okamžitě se s ním rozešla, na druhou stranu se s ní ale odmítla dál bavit.

„Oznámila mi, že jsem celé ty roky tajila pravdu a že jsem ta nejhorší sestra na světě,“ vysvětluje. „Stejně tak se pohádala s matkou i vlastním otcem, kteří o všem věděli.“

Ve výsledku se celá rodina obrátila právě proti autorce příběhu. Všichni totiž mají za to, že její pravdomluvnost zničila rodinu. „Je to už pár měsíců po celé události, ale doteď se s nikým z rodiny nebavím,“ dodala na závěr žena.

Zdroj: mirror.co.uk, BBC
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články