Jaký typ muže máte doma? Poradíme, jak se s ním vypořádat

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vztahy
Zdroj: Shutterstock

Najít toho správného parťáka pro život je často velice náročné. Některé páry spolu spokojeně žijí desítky let, jiné pak již po několika letech řeší první manželské trápení. Tento článek je pro ženy, které začínají pochybovat, zda jsou muži ve skutečnosti opravdu muži, a také pro ženy, které mají problémů s muži už prostě dost.

Stal se z vašeho vztahu stereotyp a nevíte, jak to napravit? Chcete se zase vznášet v oblacích a užívat si svého manžela na sto procent? Pojďme se společně podívat na typy mužů a prozradit si, jak získat zpět toho muže, kterého jste si zamilovali.

Typy mužů, kteří s vámi možná žijí doma

Goliáš

Představte si, jaký je skutečný Goliáš: silný, drsný a někdy se zdá být naprosto bezcitný! Tento typ se zaměřuje na výsledek, nemá strach a má nulovou toleranci k chybám. Goliáš bývá obvykle úspěšný, finančně nezávislý, vzdělaný a velmi majetnický. U tohoto typu dejte své ego stranou a použijte svou ženskost k jeho oslabení.

Leonardo da Vinci

Da Vinci typ se soustředí na sociální vztahy, pravidla a plány. Miluje svou rutinu a je v šoku, když se ho pokusíte překvapit změnou. Tito muži se snadno nenudí, obvykle si pamatují významná data, jako jsou narozeniny nebo výročí. Klíčem k tomuto typu je udržování čistého domu a osobní hygieny. Nesnažte se také být příliš sexy nebo výstřední.

Veselý muž

Obvykle veselý a nesmírně zábavný. Tito muži jsou nejlepšími přáteli a nejzábavnějšími táty. Žijí, aby potěšili a pobavili lidi kolem sebe. Všichni tohoto muže milují, až na jednu osobu – manželku. Ta ho většinou odsoudí a řekne, že je líný a jeho vtipy jsou hloupé. Klíčem je tohoto muže akceptovat a naladit se na stejnou vlnu.

Milujte, jak jen můžete

Alexandr Veliký

Tento typ miluje dobrodružství, má dobrý vkus a rychle se nudí. Nenávidí rutinu a vyhýbá se problémům s prací. I když nikdy ničeho nedosáhli, považují se stále za ty nejlepší. Obvykle jsou trochu sobečtí, ale ke svým ženám velmi štědří. Klíčem je žít luxusním životem, vždy vypadat jako celebrita a nezapojovat svého muže do každodenních problémů.

Tyran

Upřímně vás litujeme, pokud žijete s tímto typem muže. Nevzdělaný, hrubý typ s nudným životem. Je kritický, arogantní a své partnerky si vůbec neváží. Rada? Utíkejte, dokud můžete!

Voják

Vysvětlovat tuto postavu je jako chodit po minovém poli. Tento typ vás zaujme se vším všudy, jste z něj paf, ale o pár let později se promění v povaleče, který je neustále přilepený k televizi. Nedělá to úmyslně, ale tento typ mění ženu na frustrovanou a nešťastnou. U tohoto typu je důležité stát si za svým a naučit ho, jak se k vám má chovat.

Zdroj: The Daily Crisp
Autor: Štěpán Pacík


Související články