Honila ji mlsná, tak si došla pro sušenky. Z obchodu se vrátila s necelými 16 miliony korun

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
stastna seniorka
Zdroj: Shutterstock

Byl to pátek, jako každý jiný. Jen do té doby, než Američanka dostala chuť na sladké. Nejprve šla do kuchyně, když ale doma v zásobách nic nenašla, musela vyrazit do blízkého obchodu. Tam si z regálu vzala oblíbené sušenky a u pokladny ji zlákala další položka – stírací los.

Když Donna Denton ze Severní Karolíny zaplatila za nákup, nedočkavě, ještě před odchodem, seškrábala políčka stíracího losu. V tu chvíli se jí rozbušilo srdce a nedokázala uvěřit svým očím. V rukách totiž držela vstupenku do světa milionářů.

„Život s výhrou je mnohem lepší!“

Na sušenky v tu chvíli úplně zapomněla a spěchala domů, jak nejrychleji dokázala. Hned po příchodu poprosila manžela, aby tiket zkontroloval. Když potvrdil, že ji oči nešálí, vše si ještě ověřili také u loterijní společnosti.

Snová zpráva se stala realitou a Američanka se tak mohla začít radovat z výhry v hodnotě šestnácti milionů korun. „Už před výhrou jsme byli dost spokojení. Teď je ale všechno ještě lepší a my šťastnější. Je to skutečné požehnání,“ řekla v rozhovoru.

Ulovte si své miliony

Žena plánuje, že se o část své výhry rozdělí. Část totiž věnuje místnímu kostelu. A co vy? Podělili byste se o výhru také? Nebo byste udělali radost hlavně sobě? Zkuste své štěstí se Sportkou, která pomáhá plnit přání už 65 let.
V roce 2022 rozdala Sportka miliony rekordnímu počtu sázejících a čísla za první pololetí 2023 jasně ukazují, že letos rozhodně nebudeme zpomalovat. Staňte se jedněmi z výherců roku 2023 a zajistěte si klidnou a bohatou budoucnost.

Dojděte si pro svůj osudový tiket na některou z více jak 7500 poboček s nabídkou Sazky nebo si klidně vsaďte online z pohodlí domova.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články