Igráček v roušce pomáhá lékařům, sestrám, hasičům a policistům bojujícím v první linii proti zákeřnému koronaviru

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
igracek rouska
igracek rouska

Kdo rychle pomáhá, dvakrát pomáhá! Akcí „Pomáhej s IGRÁČKEM“ reaguje česká rodinná firma EFKO-karton s.r.o. na aktuální dění ve společnosti. Samotná firma bojuje s pozastavením dodávek do obchodů a uzavřením celorepublikových výstav, ale urychleně vyrobila Igráčka v roušce a nakupuje pro nemocnice.

Limitovaná edice s rouškou

Přes všechny tyto problémy nakoupila 400 litrů desinfekčního prostředku v hodnotě osmdesáti tisíc korun, které v součinnosti s Krajem Vysočina rozdělila do nemocnic zdravotníkům v Novém Městě na Moravě a Jihlavě. Majitel firmy si je vědom toho, že i v době vlastní krize je správné pomáhat. Tím však pomoc nekončí. Celý pracovní kolektiv firmy Efko v Novém Veselí se drží výše zmíněného hesla a chce pomáhat dál. V rekordním čase vytvořil limitovanou řadu IGRÁČKŮ s rouškou.

Nákupem Igráčka podpoříte boj proti koronaviru

Pracovníci tak vzdávají úctu a vyjadřují obdiv lidem, kteří jsou v boji s koronavirem v první linii. Tedy zdravotníkům, hasičům a policistům. Mezi postavičky limitované edice zařadili i členy rodiny. Z každého prodaného kusu Igráčka s rouškou poputuje patnáct korun na nákup dalších nutně potřebných ochranných prostředků pro hrdiny. Zakoupením těchto výrobků pomohou zákazníci hned dvakrát. Dávají tím také totiž práci českým zaměstnancům firmy Efko z Vysočiny a pomáhají jim tak přečkat toto těžké období.

Zdroj: Efko

Pomozte i vy

„Vybranou částku budeme zveřejňovat v pravidelných cyklech. Zákazníci tak budou moci sledovat, jak peníze přibývají i to, kam putují,“ uvádí Miroslav Kotík, majitel firmy EFKO-karton s.r.o.

Zdroj: Efko

„I přesto, že Igráčkovi zavřeli prodejny a výstavy, nevzdává se. Bojuje a chce navíc sám pomáhat. Zakoupil a daroval nemocnicím 400 litrů nezbytné dezinfekce v hodnotě 80 000 Kč. Přátelé, sám to ale Igráček nezvládne. Pomozte i vy! Zakoupením jeho limitované edice figurek a dalších her označených logem „Pomáhej s Igráčkem“ přispějete na nákup dalších důležitých ochranných pomůcek, které aktuálně budou třeba!“ dodává Miroslav Kotík.

Kupujte hry a přispívejte

„Rozhodli jsme se do kampaně zařadit i kolekci tří her. Z každého prodaného kusu připíšeme na konto Pomáhej s Igráčkem 30 Kč. Přemýšleli jsme, které hry z našeho portfolia vybrat. Nakonec jsme se shodli, že v době, kdy jsou zavřené školy, bude ideálním výběrem hra Kup si krávu, se kterou můžou rodiče se svými školáky zábavnou formou procvičovat počítání. Druhou volbou byl jeden z nejpopulárnějších edukativních souborů určený pro děti od 4 let ¬- Hry pro předškoláky. Třetím titulem je novinka jako stvořená pro relax a sice postřehová hra MISH-MASH. Speciální IGRÁČEK s rouškou je za pevnou cenu 79 Kč.

Autor: Sára Vojtěchovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články