Hobby pořady hrají prim každou neděli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Libovky Pepy Libickeho
Libovky Pepy Libickeho

Milujete hobby pořady? Pak se můžete těšit od 1. března na nabídku televize Prima. Okolo poledne poběží hned tři!! Libovky Pepy Libického, Receptář prima nápadů s Oldřichem Navrátilem a Vychytávky Ládi Hrušky.

Receptář prima nápadů

Receptář prima nápadů si v letošní sezoně připravil pro diváky celou řadu nových stálých rubrik. Těšit se tak mohou na zahrádkářskou poradnu, kterou je provedou Ludmila Dušková a Jan Kopřiva, na inspirující tvoření s Šárkou Rooyou nebo veterinární poradnu s doktorkou Míšou Riedlovou.

Zdroj: FTV Prima

Rozmanitost témat přinese i Listárna, která kromě botanických dotazů zodpoví i ty stavební, veterinární nebo rostlinolékařské. Samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené soutěže a pořadem bude i nadále provádět sympatický moderátor Oldřich Navrátil.

Vychytávky Ládi Hrušky

Zdroj: FTV Prima

Vychytávky Ládi Hrušky přinesou nejen oblíbené Láďovy recepty, zlepšováky a návody, ale Láďa se nově vydá i do útulků napříč republikou a divákům představí mazlíčky, kteří hledají nový domov. Všichni kutilové mají letos opět šanci představit svoje výrobky přímo v pořadu, a navíc vyhrát v soutěži Kutil roku. Láďa jim k tomu ukáže, jak si jednoduše a účelně vybavit novou dílnu. Na začátku každého dílu nebude chybět Láďova pohotovost s praktickými a aktuálními radami a vychytanými nápady.

Libovky Pepy Libického

Libovky Pepy Libického se stejně jako při svém uvedení na podzim loňského roku budou v každém díle věnovat jednomu projektu. Divákům chtějí především ukázat, že drobné domácí opravy nebo výroba nábytku nejsou nic složitého. Kuchyň ve farmářském stylu proto doplní Pepa o digestoř ve stylovém obalu, synovi vyrobí postel pro malého námořníka a ukáže také, jak na industriální židli. Pokračovat bude i rubrika Minutový manžel, která všem dámám, paním, slečnám a chlapům z paneláku ukáže, jak na drobné domácí opravy.

Autor: Sára Vojtěchovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články