Komerční sděleníVolný časŽivotní styl

Dovolená v době covidu? V mobilním domku!

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
dovolena
Zdroj: Shutterstock

Co takhle strávit letošní dovolenou v mobilním domku? Moderně vybaveném, vzdušném, prostorném a především bezpečném? A my víme,  kde se vám taková dovolená nabízí.

Letošní dovolená zřejmě bude jiná. Jiná než v době před covidem tedy určitě. Turisty čeká spousta nejistot a omezení. Řada zemí má stále uzavřené hranice, a ty, které je otevírají, vyžadují buď negativní test, nebo absolvované očkování.

Kam se můžeme vydat?

Dobrou zprávou pro cestovatele je, že již sedm evropských zemí umožňuje Čechům vstup bez PCR testu, který přeci jen v závislosti na počtu členů v domácnosti může cenu dovolené razantně navýšit. A zdá se, že některé země dokonce budou uznávat již první dávku (22 dní po aplikaci). Mezi ně patří Rakousko, Maďarsko a pro Čechy nejoblíbenější Chorvatsko.

Zapomeňte na přeplněný hotel

Při výběru dovolené si však spolu s destinací dobře rozmyslete i formu ubytování. Hotely, v nichž se tísní hlava na hlavě, z epidemiologického hlediska zřejmě nebudou to pravé ořechové. Mnohem lepší volbou budou kempy a tzv. mobilní domky, neboli mobilhome. Ty dokonce mají velkou šanci stát se hitem letošní sezony.

Prostorné a bezpečné

A není se ani čemu divit. Jsou cenově dostupné, prostorné a poskytující maximální soukromí. A především tedy také z epidemiologického hlediska maximálně bezpečné. Svou dovolenou nestrávíte s cizími lidmi, ale jen se svými blízkými.

Dovolená v mobilhome

Je pro vás dovolená v kempu v domku lákavá? V tom případě by vás máme tip na portál, který se na tento typ ubytování specializuje. Portál mobilnidomky.online nabízí dovolené v mobilních domcích v tuzemsku, Maďarsku, Itálii, Rakousku, Polsku, Slovinsku i Maďarsku. Projděte si nabídku, vyberte zemi, termín, a pak už bude zbývat jediné. Začít se na svou dovolenou těšit. Určitě si ji zasloužíte!

Autor: redakce


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články