Znáte výhody milování po ránu? My ano!

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Milovani po ranu
Zdroj: Shutterstock

Milování po ránu se mnoho lidí vyhýbá, což je velká škoda. Raději dávají přednost sexu po večerech nebo v noci. Důvodem může být cokoli – ráno na to není čas, necítí se na intimnosti hned po probuzení nebo se před partnerem z nějakého důvodu stydí.

Patříte-li k lidem, kteří se rannímu sexu brání, pak je dobře, že si právě teď čtete tyto řádky. Pokud totiž neznáte výhody ranního milování, my je známe. A rádi vám je prozradíme!

Už od rána v dobré náladě

Jedním z přínosů milování po probuzení je fakt, že nový den začnete bezesporu tím nejlepším možným způsobem. Jak jinak totiž začít den než sexem s někým, koho milujete?

Do těla se vám vyplaví hormony štěstí. Budete se cítit dobře, budete se usmívat od ucha k uchu a z ranního sexu budete těžit ještě následujících 24 hodin. A to stojí za to, co říkáte?

Stres nebude mít šanci

Nebýt v dnešní době ve stresu se může zdát jako nadlidský úkol. Ze všech stran se na nás valí povinnosti a starosti, kterým každý den čelíme.

Máte starosti doma, povinnosti v práci, je toho na vás hodně a projevuje se to na vaší podrážděnosti. Cítíte se ve stresu? Milujte se po ránu. Hormony jsou mocní čarodějové a s vaším tělem dokážou divy.

Káva nebude třeba

Jste ten typ člověka, který po ránu nedá bez pořádného šálku kávy ani ránu? Pak pro vás máme ještě lepší nápad, jak se nastartovat.

Sex je totiž lepším impulsem pro vaše tělo, jak se probudit a dostat se do provozní teploty. A navíc, když k tomu připojíte třeba i orgasmus, získáte pořádný nakopávač s příjemným bonusem nad rámec, co říkáte?

Libido na maximum

I když by tomu kdekdo nevěřil, po ránu může hladina libida vystoupat na samotný vrchol. Především u mužů je hladina vzrušení na maximu, což má pro ženy jasné plus – erekce bude silnější než kdykoli jindy během dne. A to je pořádný důvod, proč se rannímu sexu nevyhýbat!

Zdroj: womenshealthmag.com, healthline.com, auroramornings.com
Autor: Natálie Kabourková


Související články